Motoryzacja

Nadciąga mroźny wiatr z północy – salon Volvo Car Kalisz zaprasza na dni otwarte w ten weekend!

2020-01-08 07:00:00 reklama@calisia.pl

Mam nadzieję, że w Kaliszu nastąpi moda na Volvo i państwo nam pomożecie w realizacji tego celu. Dzisiaj jest to tylko wstęp. W ciągu dwóch lat przy ulicy Wrocławskiej powstanie nowy salon. Dzisiaj zapraszam państwa do salonu tymczasowego w Ociążu – tak mówił dokładnie dwa lata temu, współwłaściciel firmy Volvo Car Kalisz, Krzysztof Lis podczas gali otwarcia. Słowa dotrzymał. Dokładnie po dwóch latach na ul. Wrocławskiej 2 w Kaliszu powstał nowy, piękny salon Volvo spełniający najnowsze standardy tej szwedzkiej marki. Czym nas jeszcze zaskoczą właściciele VCK Lis w tym roku?

VOLVO CAR KALISZ
VOLVO CAR KALISZ

To wyjątkowy rok dla marki - nie tylko ze względu na zmianę lokalizacji. Okazuje się, że mieszkańcy Kalisza i okolic zaintrygowani szwedzką marką chętnie odwiedzali tymczasowy salon Volvo w Ociążu. Także na ulicach naszego miasta można zauważyć co rusz pojawiające się najnowsze modele tej marki. Nic dziwnego. Volvo to pionier w produkcji najbezpieczniejszych samochodów na świecie a prosty i elegancki skandynawski design zjednuje sobie coraz więcej fanów. Może właśnie ze względu na tak duże zainteresowanie właścicielom VCK zależało na jak najszybszym otwarciu nowego salonu spełniającego najnowsze standardy oraz oferującego większą powierzchnie wystawową oraz serwisową.

Budowa zajęła dokładnie 2 lata. Właściciele sami przyznają, że nie było to proste ale efekt i reakcja Klientów na nowy salon wynagrodziły wszelkie trudy związane z inwestycją. Trzeba przyznać, że obiekt znajdujący się w ścisłym centrum miasta prezentuje się wyjątkowo a iluminacje świetlne w godzinach wieczornych przykuwają uwagę wszystkich.

Nadciąga wiatr z północy a wraz z nim wyjątkowe dni w salonie Volvo.

Szwedzi kochają zimę. U nas co prawdą śniegu brakuje ale już dziś chcemy przygotować najmłodszych mieszkańców Kalisza, Ostrowa i okolic na nadchodzące ferie zimowe – zachęca Malwina Lis, marketing manager VCK Lis.  - W trakcie dni otwartych 10-12 stycznia poprowadzimy instruktarzowe lekcje jazdy na nartach i snowboardzie na specjalnych symulatorach. Przedstawimy najlepsze praktyki zachowań i ubioru na zimowe szaleństwa tak by aktywnie i bezpiecznie spędzić ferie. Do współpracy zaprosiliśmy instruktorów a także sklep oferujący odzież i sprzęt sportowy. Dla naszych odwiedzających będziemy mieć specjalne bony zakupowe oraz upominki. Ale to nie koniec atrakcji. Dla Pań odbędzie się dzień beauty z członkiniami Ery Nowych Kobiet wraz z warsztatami tworzenia własnych ekologicznych kosmetyków. Dla fanów wyścigów przygotowaliśmy mini tory z samochodami. Naszych gości będziemy częstować tradycyjnymi szwedzkimi zakąskami na słodko i słono. Dla każdego znajdzie się też świeżo palona kawa przez najlepszego Baristę w mieście - zachęca Pani Malwina. Cały harmonogram dni otwartych znajdziecie poniżej a szczegóły i relacje z wydarzenia na fanpagu Volvo Car Kalisz www.facebook.com/VolvoCarKalisz

 

10 stycznia (piątek)

Od 9.00 – 19.00 – serwujemy najlepszą zimową kawę w mieście paloną przez baristę z Porta Coffe oraz szwedzkie słone i słodkie przekąski przygotowane przez Buła Cafe. Znajdzie się też ciepły, słodki sok jagodowy dla najmłodszych.

14.00 – 19.00 – strefa beauty prowadzona przez przedstawicielki Ery Nowych Kobiet – analiza kolorystyczna , analiza kosmetologiczna, warsztaty makijażu.

14.00 – 19.00 – warsztaty tworzenia ekologicznych kosmetyków podzielone na moduły

14.00 - 14.45 – Musujące Kule do kąpieli

15.00 - 15.45 – Kwiatowa sól do kąpieli

16.00 – 16.45 – Peeling do ciała

17.00  - 17.45 – Masełko do ust

18.00 – 18.45 – Serum do twarzy

11 stycznia (sobota)

Od 09.00 – 16.00 - serwujemy najlepszą zimową kawę w mieście paloną przez baristę z Porta Coffe oraz szwedzkie słone i słodkie przekąski przygotowane przez Buła Cafe. Znajdzie się też ciepły, słodki sok jagodowy dla najmłodszych.

Od 09.00 - 16.00 – lekcje instruktarzowe na symulatorze jazdy na snowboardzie i nartach, prezentacja sprzętu sportowego oraz dobór sprzętu do wzrostu oraz umiejętności, jazdy na mini torze wyścigowym samochodzikami, wyścigi mini samochodami Volvo.

12 stycznia (niedziela)

Od 09.00 – 16.00 - serwujemy najlepszą zimową kawę w mieście paloną przez baristę z Porta Coffe oraz szwedzkie słone i słodkie przekąski przygotowane przez Buła Cafe. Znajdzie się też ciepły, słodki sok jagodowy dla najmłodszych.

Od 09.00 - 16.00 – lekcje instruktarzowe na symulatorze jazdy na snowboardzie i nartach, prezentacja sprzętu sportowego oraz dobór sprzętu do wzrostu oraz umiejętności, jazdy na mini torze wyścigowym samochodzikami, wyścigi mini samochodami Volvo.

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ