Edukacja

Nabór uzupełniający do przedszkoli i szkół podstawowych

2022-07-04 15:35:53 red

Od 5 lipca rusza rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i szkół podstawowych. Rekrutacja jest prowadzona tylko do placówek, w których są wolne miejsca. W rekrutacji mogą brać udział dzieci, które nie zostały przyjęte lub nie brały udziału w rekrutacji podstawowej.

zdjęcie ilustracyjne/BK
zdjęcie ilustracyjne/BK

Rekrutacja do przedszkoli https://uzupelniajaca-przedszkola-kalisz.nabory.pl/

Rekrutacja do szkół podstawowych: https://uzupelniajaca-sp-kalisz.nabory.pl/

 

Terminy rekrutacji uzupełniającej do przedszkoli i szkół podstawowych:

wnioski można składać w terminie od 5 do 7 lipca 2022 r.

22 lipca 2022 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

godzina 11:00 do przedszkoli

godzina 12:00 do szkół podstawowych

29 lipca 2022 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

 

Przy wykorzystaniu e-systemu odbędzie się nabór do publicznych i niepublicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, do szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Przyjęte rozwiązanie pozwala uniknąć problemów związanych przede wszystkim z blokowaniem miejsc w kilku placówkach przez te same dzieci. Wprowadzony system dostosowuje ofertę edukacyjną do wymagań klienta zapewnia całkowite bezpieczeństwo danych na wszystkich etapach procesu rekrutacji


Rekrutacja do szkół podstawowych.

Rekrutacja do przedszkoli i oddziału zerowego

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

 

Na stronach znajdą się szczegółowe informatory klasach pierwszych szkół podstawowych objętych elektroniczną rekrutacją. Od 14 marca będzie możliwość elektronicznego wypełnienia dokumentów zgłoszeniowych. Po elektronicznym wypełnieniu wniosek należy zatwierdzić. Ze względu na trwającą pandemię nie należy dostarczać wydrukowanego wniosku do placówki.

 

Szkoły Podstawowe:

Kryteria wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkoły podstawowej dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły:

 

 

Przedszkola i oddziały zerowe:

Kryteria wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Kalisz:

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować