Społeczne

Na skrzyżowaniu Górnośląskiej i Harcerskiej powstanie skwer

2022-12-05 08:00:00 BK

Miasto złożyło zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozszczelnienie nawierzchni, wprowadzenie zieleni ulicznej wraz z nawodnieniem na skrzyżowaniu ul. Górnośląskiej z Harcerską”.

street view
street view

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozszczelnienie nawierzchni, wprowadzenie zieleni ulicznej wraz z nawodnieniem na skrzyżowaniu ul. Górnośląskiej z Harcerską” na terenie działki 69/2 obr. 043 Rogatka obejmującej: kompleksowe przygotowanie skweru zagospodarowanie terenu zielenią w tym wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, rozszczelnienie nawierzchni chodnika, wykonanie systemu instalacji nawadniającej, montaż jednopunktowej fontanny posadzkowej, montaż elementów małej architektury.

Ofertę należy złożyć wyłącznie na Platformie dostępnej pod adresem: https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl do dnia 06.12.2022r. do godz. 09:00.

Link do ogłoszeni: https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl/pn/miastokalisz/demand/notice/public/79131/details?fbclid=IwAR2xaU_CyGN5Rd-DWNXonDISoozxgt-aj4zMAgdSk31mQnkXqG5kifcwBd4

Przypomnijmy, że w marcu br. miasto poszukiwało wykonawcy, który wykona dokumentację projektową rozbiórki dwóch budynków: przy alei Wolności – w pobliżu Mostu Trybunalskiego oraz przy ul. Górnośląskiej – w okolicy Rogatki Wrocławskiej. W ich miejscu pojawi się zieleń. Pisaliśmy o tym: https://calisia.pl/znikna-dwa-budynki-w-poblizu-centrum-miasta,55466

Taką dokumentację dla obu budynków wykonała RW PROJEKT Sp. z o.o., ul. Kredytowa 8/2, 40-562 Katowice z ceną brutto wynoszącą: 9.594,00 zł i 10.701,00 zł .

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować