Społeczne

MZBM ogłosił przetarg na najem lokali użytkowych. Na nowych właścicieli czekają 23 obiekty [Zdjęcia]

2022-07-06 15:00:00 red za MZBM

Przetarg nieograniczony na najem lokali użytkowych odbędzie się w 14 lipca o godz. 10:00 w siedzibie MZBM przy ul. Dobrzeckiej 18. Łącznie miasto chce znaleźć nowych najemców dla 23 lokali.

fot. MZBM Kalisz
fot. MZBM Kalisz

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. Osoby te mogą być reprezentowane przez osoby trzecie posiadające pełnomocnictwo swych mocodawców do udziału w licytacji.

 

Jakich obiektów dotyczy przetarg?

 

Al. Wolności 27

Babina 17

Bankowa 9

Ciasna 2

Ciasna 10

Długosza 3

Górnośląska 12

Górnośląska 18

Górnośląska 37a

Górnośląska 37a

Grodzka 12-14

Legionów 12

Mariańska 5

Podgórze 2-4 (budynek wolnostojący)

Poznańska 42

Pułaskiego 33

Stawiszyńska 19

Śródmiejska 26

Śródmiejska 34

Zamkowa 6

Zamkowa 11

Targowa 2-12

Wronia 1

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować