Kultura

Muzycznie i tanecznie z Calisia One w weekend!

2021-07-22 14:00:00 redakcja

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Calisia One zaprasza na serię wyjątkowych wydarzeń w lipcowe wieczory. Wszystkie piątki i soboty uatrakcyjni w Kaliszu wizyta znakomitych artystów. Calisia One ma również propozycje na niedzielne popołudnia.

Calisia One
Calisia One

 „Calisia One by night” to cykl spotkań z muzyką i tańcem, organizowany przez Calisia One we współpracy z kompleksem gastronomicznym: Kampai Sushi, Chleb i Wino, Pizzerią Mondo Pazzo i Restauracją Roma. 

Lipiec to piękny miesiąc, który mamy nadzieję spędzić z naszymi gośćmi na patio Calisia One. Zaplanowane wydarzenia to ukłon w ich stronę i zachęta, by nadrobić stracony przez pandemię czas. Poza dobrą zabawą chcemy zaskakiwać gości smakami i najznakomitszymi winami w naszych konceptach. Chleb i Wino zaprasza w lipcu na ponowne „spotkania przy beczce”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i śledzenia naszego profilu na Facebooku – mówi Katarzyna Owczarek, managerka konceptów w Calisia One.

23 lipca o godzinie 20:00 zapraszamy na Koncert Tenorów - Mariusza Ruty i Mirosława Niewiadomskiego.

Rezerwacje można złożyć telefonicznie pod numerami:
Katarzyna +48 575 545 050 lub Sylwia +48 535 212 050
 
Calisia One zaprasza na niedzielne popołudnie na patio 25 lipca. Będą czekały zajęcia taneczne dla dzieci z Klaudią Stawikowską o godzinie 15:00. O godzinie 17:00 muzyczna uczta jazzowo-filmowa z Tomaszem Ratajczakiem.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ