Kultura

Może to właśnie Ty zaśpiewasz w Konkursie Retro podczas Święta Niecałej?

2019-08-11 16:47:06 redakcja

Już za niespełna miesiąc - 7 września 2019 roku spotkamy się na VII edycji Święta Ulicy Niecałej.
To z pewnością największa impreza tego typu w Kaliszu, bez zewnętrznego wsparcia finansowego, tworzona jedynie pasją ludzi, którzy ją wymyślili ponad 7 lat temu. 

Niecala
Niecala
Jak co roku organiztorzy zapraszają mieszkańców Kalisza do  ZABAWY W PRZEBIERANIE  polegającej na wystylizowaniu się na wzór postaci z epoki, a wystawców o maksymalne uwzględnienie tych założeń na swych stoiskach.
 
Nowością jest pierwsza edycja „ KONKURSU WOKALNEGO NA INTERPRETACJĘ PIOSENKI RETRO ”. Można zgłaszać chęć udziału w tym wokalnym konkursie.
 
W recepcji Komoda Club można złożyć deklarację, zapoznać się z regulaminem udziału w Święcie Nicałej oraz wskazać kontakt celem ustalenia szczegółów występu. Udział w tym Konkursie daje szansę laureatowi na niebanalną nagrodę w postaci udziału w Finale Konkursu Wokalnego w dniu 29 września w Warszawie. Organizator zapewnia nagłośnienie oraz fortepian z kaliskiej fabryki fortepianów Schiemmel. Zabezpieczenie podkładów muzycznych lub akompaniamentu leży po stronie wykonawców. 
 
Dodatkowo Laureaci wyłonieni w  Konkurso - Zabawach „ W PRZEBIERANIE ” oraz „ KONKURSU WOKALNEGO NA INTERPRETACJĘ PIOSENKI RETRO ”, będą mieli szansę na krótką przejażdżkę zabytkowym Rolls-Royce-m. 
 
Osoby chętne, które chciałyby się zaprezentować na głównej scenie podczas Święta Ulicy Niecałej - prosimy o kontakt z organizatorami . Podobnie druga scena przygotowuje się na powiew młodości i tańca. 
 
Jeszcze masz szansę na udział w imprezie po zgłoszeniu się do recepcji Komoda Club.
 
Kontakt: kalpab@kalpab.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości Święto ulicy Niecałej
Tel. 505 680 732
 

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ