Kalisz - Powrót do przyszłości

Morka - ucz się żeglować po epidemii

2020-04-04 13:40:37 redakcja

Żeglarstwo, motorowodniactwo to fascynujące aktywności. Lepiej jednak nie ruszać na wodę samemu. Umiejętności możecie zdobyć pod okiem jednych z najlepszych instruktorów w Polsce ( przypis redakcji).

01_łodzie_rib
01_łodzie_rib

Szkoła Żeglarstwa MORKA działa na kaliskim rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Głównie oferujemy szkolenia żeglarskie i motorowodne, oraz czartery jachtów na całym świecie (również z kapitanem). W związku z istniejącą epidemią część działalności jest zawieszona, trudno podczas akcji #zostańwdomu odbyć szkolenie praktyczne. Jednak każde szkolenie, nawet najbardziej praktyczne wiąże się z częścią teoretyczną, którą można odbyć on-line.

Szkoła Żeglarstwa MORKA oferuje taką możliwość.

Jednym z najbardziej popularnych szkoleń jest podstawowe szkolenie na motorówki i skutery wodne - szkolenie na patent sternika motorowodnego.

Szkolenia takie, wraz z egzaminami odbywają się na rzece Prośnie w Kaliszu.

Jeśli planowałeś kiedyś odbycie takiego szkolenia, to teraz jest najlepszy na to czas. Wykorzystaj czas pozostawania w domu na szkolenie teoretyczne on-line, a praktykę i egzamin zorganizujemy dla Ciebie po zakończeniu epidemii. Szkolenia w Kaliszu i egzaminy jesteśmy w stanie zorganizować nawet dla jednej osoby.

Inne szkolenia, jakie organizujemy w Kaliszu, to szkolenia dla bardziej zaawansowanych - szkolenia radiooperatora w łączności morskiej, czy szkolenie obsługi maszynowni jachtowych.

Również organizujemy szkolenia dla przyszłych kapitanów - Jachtowy Sternik Morski, ale te z wiadomych powodów nie odbywają się w Kaliszu :) Ale część teoretyczną do nich również można zrobić przez internet.

Zapisz się już dziś i zacznij naukę teorii, a szkolenie praktyczne zorganizujemy po epidemii koronawirusa.

Szkoła Żeglarstwa MORKA www.morka.pl

KONTAKT:

albo e-mail: biuro@morka.pl

telefon: 501561895

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ