Sport

Młodziczki UKS 17 Kalisz z wygraną w Szamotułach

2021-10-19 08:00:00 red. za UKS 17 Kalisz

Sobotni turniej w Szamotułach to już 4 z kolei, w którym biorą udział młodziczki UKS 17 Kalisz. Tym razem rozegraliśmy go z SPS Piła 2 oraz z drugim zespołem gospodyń.

UKS 17 Kalisz
UKS 17 Kalisz
Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z zespołem z północy Wielkopolski. Pierwszy set to spokojne prowadzenie i utrzymanie wyniku przez nasz zespół dający wygraną w tej partii. Drugi set troszkę nerwowy początek naszego zespołu ale utrzymanie wysokiej częstotliwości mocnej i trudnej zagrywki pozwoliło nam na wygraną również w tej partii. Pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach stało się faktem.
 
Drugie spotkanie rozegraliśmy z gospodyniami turnieju. Pierwsze akcje to przechylanie szali to na stronę zespołu przeciwnego to na nasza stronę. Punkt za punkt. Niestety naszemu zespołowi przydarzył się znów słabszy moment w elemencie przyjęcia i to pozwoliło przeciwniczkom na zyskanie dużej przewagi punktowej i dowiezienie jej do końca seta.
 
Drugi to walka z naszej strony ale element przyjęcia znów zadecydował o przegranej w tym secie i w całym spotkaniu.
 
- Na pewno cieszy wygrana z zespołem z Piły ale wiemy, że musimy pracować jeszcze nad elementem przyjęcia i bloku - podsumowuje trener Jakub Stankiewicz. - Następny weekend to wyjazd do Piły i rozegranie kolejnego turnieju z tymi samymi zespołami. Mamy nadzieje ze uda nam się przywieź dwa zwycięstwa. Dziękujemy za doping naszym wiernym kibicom.
 
Skład: Alicja Kujawa, Julia Piotrowicz, Martyna Niecka, Zuzanna Jangas, Julia Talar, Małgorzata Lisok, Amelia Musiedlak, Amelia Zagwojska, Oliwia Buda i Lena Adamczyk.
 
 
 
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ