Społeczne

Miłośnicy campingu spotkali się na XXVI Ogólnopolskim Zlocie Caravaningu "Wilczyn 2021"

2021-06-10 11:00:00 powiat.kalisz.pl

XXVI Ogólnopolski Zlot Caravaningu "Wilczyn 2021" odbywał się w dniach od 3 do 6 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilczynie nad Jeziorem Wilczyńskim. Został zorganizowany przez prężnie działający Kaliski Klub Campingu i Carawaningu "CALTUR". Uczestników Zlotu odwiedzili Wicestarosta Kaliski Zbigniew Słodowy i Wójt Gminy Wilczyn Grzegorz Skowroński. Wydarzenie zostało zorganizowane ze wsparciem Powiatu Kaliskiego.

Kemping Wilczyn
Kemping Wilczyn

Kaliski Klub Campingu i Carawaningu "CULTUR" jak zwykle bardzo skutecznie zadbał o dobrą atmosferę i szeroki program Zlotu. Uczestnicy mogli podziwiać występy regionalnych zespołów, brali udział w grach i zabawach rodzinnych, tanecznych, mogli także sprawdzić swoje umiejętności w grze w bule. O nudę nie musiały martwić się także dzieci, dla których przygotowano różnorodne zabawy, w tym także taneczne.

Podczas takiego wydarzenia nie mogło także zabraknąć poczęstunku w postacji grochówki z kuchni polowej. XXVI Ogólnopolski Zlot Caravaningu "Wilczyn 2021" zakończył się w niedzielę, ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ