Motoryzacja

Mikołajkowa Dycha – zmiany w ruchu drogowym

2019-12-01 20:00:00 red. za MZDiK

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w sobotę, 7 grudnia, na terenie osiedla Zagorzynek odbędzie się, organizowany przez Klub Biegacza „Baster Team”, bieg „Mikołajkowa Dycha”. W związku z tym wydarzeniem wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

KALISZ.PL
KALISZ.PL

Miejsca postojowe na ul. Karpackiej przy Szkole Podstawowej nr 10 będą wyłączone z parkowania w godzinach od 7:00 do 16:00.
 
Od godz. 9:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegów rodzinnych, dziecięcych i przedszkolaków, tj. ul. Karpackiej (od Tatrzańskiej do Grunwaldzkiej), Śnieżnej i Karkonoskiej.
 
Od godz. 11:30 do 14:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegu głównego. Decyzję o faktycznym zamknięciu trasy biegu podejmie policja.

Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00. Trasa: ul. Karpacka, ul. Śnieżna, ul. Karkonoska, ul. Karpacka, ul. Tatrzańska, ul. Sokolnicka, ul. Baligrodzka, ul. Bieszczadzka, ul. Beskidzka, ul. Głogowska,  ul. Spółdzielcza, ul. Torowa, ul. Piwonicka, ul. Kmieca, ul. Sulisławicka, ul. Zagorzynek (2 pętle).

Ulice na trasie biegów będą zamknięte dla ruchu kołowego. W trakcie biegów ruch pojazdów będzie mógł odbywać się wyłącznie poprzecznie i będzie regulowany przez Policję.
Na czas biegów, w godz. 9:00 – 14:00, nieczynne będą przystanki autobusowe KLA znajdujące się na ul. Grunwaldzkiej, ul. Tatrzańskiej i ul. Spółdzielczej.
Ruch autobusów od ul. Obozowej do ul. Kresowej odbywał się będzie przez ul. Torową.
 
Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego oraz komend i sygnałów funkcjonariuszy policji, Straży Miejskiej Kalisza i służb porządkowych.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ