Mieszkaniec Kościelnej Wsi Mistrzem Polski! Zawalczy na Mistrzostwach Europy

2017-04-24 23:50:00 red.

W dniach 22-23 kwietnia w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness oraz eliminacje do Mistrzostw Europy 2017 – w zawodach wzięło udział łącznie ok. 420 zawodników i zawodniczek, w 29 kategoriach. Wśród licznych uczestników i uczestniczek znalazł się również mieszkaniec Kościelnej Wsi Dawid Lewicki reprezentujący klub UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski.

Zawodnik z naszego regionu startował w kategorii Fitnes Plażowe Atletyczne Mężczyzn. Już podczas pierwszej rundy zawodów Dawid został pozytywnie oceniony przez sędziów i wybrany jako pierwszy do wyjścia na scenę przed resztę zawodników, co oznacza że pozostali startujący byli porównywani właśnie do niego.

Dawid awansował do finału czyli tzw. top 6. W tej grupie każdy z zawodników ma szanse pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ ma 40 sekund na swój układ i na to aby przekonać grono sędziowskie do swojej sylwetki poprzez prezentowany indywidualnie układ.

Mieszkaniec Kościelnej Wsi został mistrzem Polski największej federacji w kraju i dostał przepustkę do reprezentowania Polski na mistrzostwach Europy.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ