Społeczne

Miasto zachęcało do szczepień – wiceprezydent rozdawał wejściówki do aquaparku osobom szczepionym

2021-08-19 11:30:00 red za Katarzyna Cipek/UM Kalisz

Wiceprezydent Mateusz Podsadny w środę w Punkcie Szczepień Powszechnych w Akademii Kaliskiej wręczał osobom szczepionym upominkowe karnety na całodniowy pobyt w kaliskim aquaparku.

fot. Katarzyna Ciupek - Kancelaria Prezydenta Miasta
fot. Katarzyna Ciupek - Kancelaria Prezydenta Miasta

- Dziękuję wszystkim, którzy decydują się na szczepienie przeciw COVID-19. Jestem przekonany, że szczepienie pozwala uniknąć ciężkiego przebiegu choroby, przez którą cały świat do dziś zmaga się z pandemią. Sam również jestem zaszczepiony, co daje mi poczucie bezpieczeństwa w razie wystąpienia zapowiadanej kolejnej fali zachorowań - podkreślał wiceprezydent Mateusz Podsadny.

Profilaktyka zdrowotna była tematem rozmów z mieszkańcami, korzystającymi z punktu przy ul. Nowy Świat. Przy tej okazji osoby szczepione otrzymały upominkowe karnety, z których mogą skorzystać w kaliskim aquaparku, gdzie odpoczną, zrelaksują się i aktywnie spędzą czas, dbając jednocześnie o zdrowie. A to nie ostatnia taka niespodzianka.

Przypominamy, że w każdy piątek w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Nowy Świat można zaszczepić się bez rejestracji jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. Punkt jest dostępny w godz. 9.00 – 17.00.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ