Mocne strony miasta

Materace Koło - M&K Foam Koło

2019-04-04 07:30:00 K G

kolo
kolo

Adres: Kalisz, ul. Wrocławska 30-38 (naprzeciwko stacji Shell)

Telefon: 62 727 22 50, 730 007 180

Strona www: materacekolo.sklep.pl/

 

M&K Foam Koło jest uznaną firmą zajmująca się od 1992 roku produkcją materacy na rynek krajowy i europejski. W swojej ofercie posiada szeroki wybór najwyższej jakości produktów zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku.

Fachowa i profesjonalna obsługa gwarantuje dobranie materaca dostosowanego do Twoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się na M&K Foam Koło, nieprzespane noce i bolący kręgosłup mogą pozostać tylko złym wspomnieniem.

W Salonie Firmowym w Kaliszu wymagający klienci mogą skorzystać z katalogu BOX multisystem, dzięki któremu sami stworzą wymarzone łóżko! Dzięki tej opcji dobirą osobno korpus i zagłówek, a także stelaż na którym opiera się materac. M&K Foam Koło daje Ci możliwość sterowania Twojego wymarzonego łóżka za pomocą pilota lub smartfona.

Wszyscy poszukujący sposobu na komfortowy i zdrowy sen znajdą w kaliskim salonie firmowym wygodne materace Talalay, lateksowe, piankowe, termoelastyczne czy kieszeniowe. Ponadto sklep posiada specjalną linię materacy dedykowanych dzieciom.

Uzupełnieniem dla materacy są wygodne poduszki profilowane, termoelastyczne oraz Air z możliwością prania wsadu.

Salon Firmowy w Kaliszu prowadzi również sprzedaż wygodnych łóżek tapicerowanych i kontynentalnych. Wymagający klienci mogą dodatkowo skorzystać z katalogu BOX multisystem, dzięki któremu sami tworzą wymarzone łóżko, dobierając osobno korpus i zagłówek. Równie wiele opcji jest przy wyborze stelaża, na którym opiera się materac. Ofertę otwierają stelaże elektryczne, sterowane za pomocą pilota lub smartfona. Klasyczne stelaże, z manualną regulacją zagłówka lub bez, wykonane są z drzewa brzozowego bądź bardziej wytrzymałego, bukowego.

Odwiedź nasz salon firmowy i przekonaj się, jak komfortowy może być sen!

Salon Firmowy M&K Foam Koło
https://materacekolo.sklep.pl/
www.facebook.com/materacekolokalisz 
Kalisz, ul. Wrocławska 30-38 (naprzeciwko stacji Shell)

tel. 62 727 22 50, 730 007 180

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 13:00

Kupuj wygodniej na raty z Credit Agricole Bank Polska.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ