Biznes

Marzysz o własnym domu? Jolania pomoże

2020-07-31 08:23:17 redakcja@calisia.pl

Jolania to nie tylko hurtownia budowlana. Poza dostarczaniem materiałów budowlanych, misją firmy jest również pomaganie jak największej grupie ludzi w zbudowaniu swojego własnego domu. Dlatego właśnie firma stworzyła program szkoleniowy "Twój własny dom - więcej niż marzenia".

Już niedługo na pustej działce powstanie dom którego budowę będziemy śledzić dzięki Jolanii
Już niedługo na pustej działce powstanie dom którego budowę będziemy śledzić dzięki Jolanii

"W ramach programu pomagamy zmienić czyjeś marzenia w rzeczywistość. Bo budowa domu to tak naprawdę szereg kroków administracyjno, finansowo i  technicznych. . Dzięki stworzonemu przez nas programowi, marzenia o własnym domu mogą stać się rzeczywistością" - powiedział nam mgr inż. Krystian Bizior, kierownik techniczno - handlowy Jolanii, który również będzie uprawnionym kierownikiem do prowadzenia tej wzorcowej budowy.

Już w najbliższych dniach, zarówno na stronie internetowej jolania.com, jak i w mediach społecznościowych będzie można śledzić wszystkie niezbędne kroki prowadzące do budowy: od projektu, przez wybór działki, złożenie dokumentów i położenie przysłowiowej pierwszej cegły. Będziemy świadkami powstawiania konkretnej, modelowej inwestycji, realizowanej przez  architekta Kamila Szymańskiego, który we współpracy z popularnym kaliskim biurem projektowym Wiekera Architekci sam stworzył projekt domu a teraz będzie przechodził kolejne kroki związane z budową. Dom powstanie w jednej z podkaliskich miejscowości.

Mamy nadzieję, że program "Twój Własny dom - więcej niż marzenia" stanie się inspiracją dla wielu osób, które o swoim domu marzą, ale nigdy nie zrobiły w tym kierunku żadnego kroku. A przecież budowa nie jest jakimś szalenie skomplikowanym procesem. Trzeba tylko wiedzieć jakie kroki należy podjąć. Nie należy bac się wyzwań!

Zachęcamy do śledzenia publikacji, a być może Wasze marzenie nabierze konkretów! 

A zatem już niedługo pierwsze informacje: "od czego zacząć?" Dowiemy się co jest pierwszym krokiem do budowy własnego domu. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ