Mamy dla Was bilety na mecze Ligi Mistrzów w Cinema3D!

2019-04-10 14:30:00 Cinema3D

Specjalnie dla fanów sportowych zmagań stworzyliśmy nową dyscyplinę kinową. Oglądaj w kinie zmagania sportowe na żywo i daj się porwać emocjom. CINEMA3D przy współpracy z partnerami, transmituje na żywo wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz inne europejskie rozgrywki piłkarskie. Sport na wielkim ekranie – sport w atmosferze kina.

W finałach 1/4 Ligi Mistrzów UEFA, spotkają się piłkarskie potęgi

Termin meczu: 16 kwietnia
Start transmisji: 20:45

Liga Mistrzów UEFA: Juventus Turyn- Ajax Amsterdam

Termin meczu: 17 kwietnia
Start transmisji: 20:45

Liga Mistrzów UEFA: Manchester City-Tottenham

CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA . Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą POLSAT, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Link do wydarzenia: www.cinema3d.pl/kalisz/wydarzenie/sport-na-wielkim-ekranie

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy 3 pojedyncze zaproszenia na każdy mecz tj. 16 i 17 kwietnia w kinie CINEMA3D. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która drużyna według Ciebie ma szanse na wygranie pucharu Ligi Mistrzów. Krótko uzasadnij?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Sport a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy w poniedziałek, 15 kwietnia.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ