Społeczne

Mail z pogróżkami i informacją o bombie w biurze poselskim Karoliny Pawliczak. Na miejscu pracuje policja.

2022-04-14 09:22:21 red

W czwartek nad ranem do biura poselskiego Karoliny Pawliczak został wysłany mail z pogróżkami oraz informacją o podłożeniu bomby. Budynek przy ul. Górnośląskiej został ewakuowany. Na miejscu pracuje policja.

fot. MW
fot. MW

- W nocy otrzymaliśmy maila o podłożeniu bomby w biurze, trwa ewakuacja budynku. Wszystkie służby powiadomione – napisała na swoim profilu facebookowym dołączając treść otrzymanego maila.

 

Z relacji posłanki Lewicy wynika, że na miejsce jedzie pirotechnik policyjny – Czekamy na sprawdzenie biur. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm, oby tak było – mówi nam posłanka Karolina Pawliczak – Identyczne maile otrzymało kilkanaście biur poselskich w całej Polsce z różnych opcji politycznych – dodaje.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ