Społeczne

Mail z pogróżkami i informacją o bombie w biurze poselskim Karoliny Pawliczak. Na miejscu pracuje policja.

2022-04-14 09:22:21 red

W czwartek nad ranem do biura poselskiego Karoliny Pawliczak został wysłany mail z pogróżkami oraz informacją o podłożeniu bomby. Budynek przy ul. Górnośląskiej został ewakuowany. Na miejscu pracuje policja.

fot. MW
fot. MW

- W nocy otrzymaliśmy maila o podłożeniu bomby w biurze, trwa ewakuacja budynku. Wszystkie służby powiadomione – napisała na swoim profilu facebookowym dołączając treść otrzymanego maila.

 

Z relacji posłanki Lewicy wynika, że na miejsce jedzie pirotechnik policyjny – Czekamy na sprawdzenie biur. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm, oby tak było – mówi nam posłanka Karolina Pawliczak – Identyczne maile otrzymało kilkanaście biur poselskich w całej Polsce z różnych opcji politycznych – dodaje.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować