Magiczna podróż z jogą na Zanzibar. Zapisz się na prawdziwie kobiecy wyjazd

2019-02-05 15:50:00 reklama@calisia.pl

Rajska plaża, 4-gwiazdkowy hotel i warsztaty jogi pod okiem Pauliny Kulikowskiej, twórcy autorskiej metody pracy nad ciałem i umysłem – to wyjątkowa propozycja kobiecego wyjazdu na Zanzibar. Zaplanuj urlop już między 10 a 20 marca i weź udział w relaksującej podróży.

Czujesz, że zgubiłaś się w codziennej rutynie? Chcesz odzyskać wewnętrzną lekkość́ bycia i życia, poczuć moc swojego ciała i wykreować́ obfitość́ we wszystkich obszarach? Marzysz także o promiennej cerze, ujędrnionym ciele i oczach pełnych blasku?

Magiczna podróż z jogą na Zanzibar to idealna okazja by zadbać o umysł i ciało, w kameralnej, przyjacielskiej grupie kobiet pod okiem Pauliny Kulikowskiej autorki warsztatu “Esencja Kobiecości”, która przeprowadziła setki zajęć na całym świecie.

Program liczy 10 dni pobytu w tym 9 dni warsztatów. Uczestnicy będą mieli zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Marafiki Bungalows – oddającym lokalny afrykański klimat. Właściciele inspirowali się zanzibarską architekturą. Postawili na lokalne materiały i surowce.

Warsztaty jogi będą obejmowały poranne ćwiczenia fizyczne oraz oddechowe, medytację, Esencję kobiecości czyli program Yoga of Love dedykowany kobietom na różnych etapach życia, które chcą poprawić jego jakość. detoks jest oparty na jogicznych metodach oczyszczania ciała. Efektów możemy spodziewać się
wielopoziomowo. Ciało: utrata wagi, równoważenie układu hormonalnego, ujędrnienie ciała i skóry, klarowne spojrzenie. Umysł: spokojniejszy umysł, większa kontrola nad myślami. Emocje: uwolnienie zastałych w ciele emocji z przeszłości.

PAULINA KULIKOWSKA – autorka warsztatu “Esencja Kobiecości” i prowadząca zajęcia.

Nazywam się Paulina Kulikowska i zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym. Stworzyłam autorską metodę integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością do tego, by w sposób jak najbardziej holistyczny i kompleksowy pracować z poszerzaniem dobrostanu i wydobywaniem potencjału ludzi, którzy pracują tą metodą. Posiadam tytuł Magistra Psychologii, jestem certyfikowanym nauczycielem Kundalini Jogi oraz terapeutką SPA&Wellness. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych: dietowałam u rdzennych szamanów (z Kolumbii oraz Ameryki Północnej), ukończyłam intensywne kursy medytacji (Vipassana, Vision Quest), jogi (Iyengar, Vinyasa, Kundalini) oraz oczyszczające (Panchakarma). Przeprowadziłam setki warsztatów i sesji jogi dla ponad 1500 osób w Polsce i poza jej granicami.

Organizatorkami wydarzenia są doświadczone kobiety, psycholożki, mentorki, dziennikarki i doradcy życiowi – Alina Baniecka.

Termin: 10.03.2019 – 20.03.2019
10 dni pobytu na Zanzibarze + warsztat 9.dniowy Esencja Kobiecości

MIEJSCE: Zanzibar, Marafiki Bungalows
pl.marafikizanzibar.com/#/

Przyjemną podróż zapewni biuro podróży Happy Holiday Travel.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1173379512811391

Jeśli chcesz zadać́ nam dodatkowe pytania zadzwoń́ lub napisz:

Alina Baniecka: 694456838, kontakt@alinabaniecka.pl
Hanna Wolska: 694495895, hanna.wolska@vp.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ