Maciej Balcar i zespół Nie-Bo w Kaliszu. Wyniki konkursu!

2011-01-14 17:00:25 [mz]

Kolejny wyjątkowy koncert w kaliskim pubie Beka. 20 stycznia zagra tam Maciej Balcar. Artyście towarzyszyć będzie zespół Nie-Bo, z którym nagrał swoją najnowszą płytę „Ogień i woda”. Muzycy ruszyli właśnie w tournee po kraju.

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne
Fani polskiej muzyki na pewno znają to nazwisko. Maciej Balcar występuje od kilkunastu lat. Od zawsze w towarzystwie najlepszych; w nagraniu jego debiutanckiej płyty pod tytułem „Czarno” wzięli udział m.in. Jose Torres i bracia Golcowie. Współpracował z zespołem Harlem. Dwukrotny gość festiwalu Jazz nad Odrą i Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Miłośnicy kina i teatru znają go jako m.in. Jezusa w polskiej wersji musicalu „Jesus Christ Superstar” (2000, Teatr Rozrywki w Chorzowie) i Indianera w głośnym filmie „Skazany na bluesa” w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.
Przede wszystkim jednak Maciej Balcar jest wokalistą Dżemu. Z legendarnym zespołem współpracuje od 2001 roku, nagrali wspólnie dwa studyjne albumy, sporo koncertują.
Na swój kolejny solowy projekt artysta kazał czekać 12 lat. „Ogień i woda” to jego druga solowa płyta. Akompaniuje mu zespół Nie-Bo - wspólny projekt zawodowych muzyków na co dzień współpracujących z wieloma gwiazdami polskiej piosenki. Na krążek składają się utwory premierowe, nowe aranżacje kilku piosenek z debiutanckiego albumu Balcara oraz cover Marka Grechuty. Z tym materiałem artyści przyjadą do Kalisza w czwartek, 20 stycznia 2011. O 20:30 zagrają w pubie BeKa przy ulicy Piekarskiej. Bilety w cenie 35PLN i 30PLN (dla studentów) do nabycia na miejscu w pubie.
Oficjalna strona Macieja Balcara
Oficjalna strona zespołu Nie-Bo
Zapowiedź koncertu na stronach pubu BeKa

WYNIKI KONKURSU
Maciej Balcar pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego
Podwójne wejściówki na koncert Macieja Balcara i zespołu Nie-Bo wygrywają:
- Marcin Mańka
- Małgorzata Karczewska
O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformowaliśmy drogą mailową. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ