Z dowozem, na wynos, lokalnie

Lokalne dostawy i jedzenie na wynos - skorzystaj z promowania swojej restauracji na Calisia.pl

2020-10-24 13:30:00 redakcja

W związku z kolejnymi obostrzeniami wiele firm z branży gastronomicznej znalazło się z dnia na dzień w trudnej sytuacji. Na Calisia.pl funkcjonuje dział "Z dowozem, na wynos, lokalnie" gdzie przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją firmę.

Pomagajmy sobie lokalnie
Pomagajmy sobie lokalnie

Chcąc dać kaliszanom możliwie najszerszą informację o funkcjonujących lokalnych punktach gastronomicznych które dowożą potrawy, lub sprzedają je na wynos, stworzyliśmy dział " Z dowozem, na wynos, lokalnie".

W tym dziale publikujemy nadesłane przez lokale gastronomiczne i lokalne sklepy internetowe artykuły informujące jak i w jakich godzinach można skorzystać z usług. W ten sposób powstał swojego rodzaju "katalog" tego co można w naszym mieście zamówić z dostawą do domu lub na wynos.

Dla wszelkich zakładów gastronomicznych, cateringów, lokalnych sklepów internetowych, publikacja w tym dziale jest nieodpłatna. Możecie nadsyłać nam wszelkie informacje - każdy wpis ma formę zwykłego artykułu na portalu, można zamieszczać w nim zdjęcia Waszych menu, linki do Waszych sklepów, czy formularzy zamówień online.

W miarę możliwości prosimy o publikowanie menu "ponadczasowego" czyli takiego, które nie obowiązuje tylko przez jeden dzień, bo codzienne uzupełnianie treści Waszego artykułu nie zawsze będzie możliwe.

 

Jak wysłać do nas Waszą ofertę?  - skorzystajcie z adresu jacek@calisia.pl.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ