Konkursy

Liga Mistrzów na dużym ekranie - mecze ćwierćfinałowe w Heliosie! Konkurs!

2020-08-12 09:00:00 Kino Helios

Konkurs

Najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie na świecie ponownie na ekranach kin Helios. Na transmisje Ligi Mistrzów UEFA w jakości Super HD zapraszamy wraz z naszym partnerem - Telewizją Polsat.

Helios Sport
Helios Sport

W ramach projektu HELIOS SPORT zobaczymy na dużym ekranie mecze Ligi Mistrzów. Zapraszamy na najbliższe spotkania:

Środa, 12 sierpnia, 21:00 – Atalanta Bergamo-Paris Saint-Germain

Czwartek, 13 sierpnia, 21:00 – RB Lipsk-Atletico Madryt

Piątek, 14 sierpnia, 21:00 – Napoli lub Barcelona-Chelsea lub Bayern

Sobota, 15 sierpnia, 21:00 – Real Madryt lub Manchester City-Lyon lub Juventus

Dwie ostatnie pary poznamy w sobotę, 8 sierpnia.

Wszystkie mecze odbywać się będą w ramach specjalnego turnieju rozgrywanego w Portugalii. Każdy mecz musi wyłonić zwycięzcę, nie ma rewanżów, wielkie emocje związane z awansem drużyn do dalszej fazy czekają nas więc każdego z tych wieczorów.

Bilety już w sprzedaży – warto pamiętać, że w przedsprzedaży są one tańsze.

https://www.helios.pl/40,Kalisz/Aktualnosci/Szczegoly/id/7103?utm_source=dfp&utm_medium=rectangle&utm_campaign=liga_mistrzow2020

 

UWAGA WYNIKI KONKURSU!!

2 podwójne zaproszenia na wybrany mecz w ramach Ligi Mistrzów - projekt Helios Sport w kinie Helios zdobywają Kamil Maciaszek i Ann Lisowska-Kowalczyk.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ