Letnia impreza w środku jesieni

2011-10-20 11:16:11 marlena za organizatorów

ALOHA! Już tęsknicie za latem? My też :) w tym roku rozpieszczało nas aż do pierwszych dni października, czas więc je należycie pożegnać! Hawaii & Surf party sprawi, że raz jeszcze poczujesz magię letnich, gorących nocy.

Tego szczególnego wieczoru wystrój klubu "Pod Muzami" nawiąże do tego co w lecie najlepsze - plaż, słońca i surfingu. Wtajemniczeni wiedzą, że nie bez przyczyny letnią imprezową stolicą Polski jest Półwysep Helski. Klimat najlepszych jego imprezowni w ten dzień zawita Pod Muzy, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak i muzykę. O odpowiednią temperaturę na parkiecie zatroszczy się specjalista w tej dziedzinie - DJ Sok.
Wskakuj więc w T-shirt billabonga lub bluzeczkę Roxy, bierz znajomych i wpadaj Pod Muzy! Będzie to jedyna impreza w mieście, podczas której czarne oksy w klubie nie są obciachem :)
Osoby w hawajskich koszulach lub girlandach z kwiatów zostaną miło przywitane, gdyż wchodzą za pół ceny. Fajnie, nie? Do zobaczenia Pod Muzami!

Hawaii & Surf Party
PIĄTEK 21 października 2011
Klub POD MUZAMI
godz. 21.00

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ