Ulubione

Leroy Merlin zaprojektuje, zamontuje a nawet uszyje!

2019-10-05 09:30:00 reklama@calisia.pl

Potrzebujesz nowych drzwi, kabiny prysznicowej a może marzy Ci się nowoczesna kuchnia? Leroy Merlin nie tylko dostarczy Ci najlepsze produkty, ale również profesjonalnie zaprojektuje, przygotuje i zamontuje je w Twoim domu! W Leroy Merlin do Twojej dyspozycji są profesjonalni doradcy, projektanci oraz firmy branżowe.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

- Od kilku lat wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Nie świadczymy już tylko usług sprzedaży produktów. Klienci zgłaszają nam potrzebę pomocy w przygotowaniu i zamontowaniu różnego rodzaju produktów zakupionych w Leroy Merlin. Obecnie współpracujemy z kilkunastoma firmami świadczącymi usługi na rynku kaliskim. Są to firmy dające gwarancję na swoje usługi - mówi Dominika Adamus, Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin. 

Leroy Merlin nie tylko dostarczy najlepsze produkty, ale również zaprojektuje i wykona wymarzoną kuchnię, łazienkę, salon czy ogród. W jednym sklepie kompleksowo zmienisz oblicze swojego domu! Warto zdać się na specjalistę-projektanta, który stworzy pomieszczenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zatrudnieni w sklepach Leroy Merlin wyspecjalizowani pracownicy doradzą i pomogą skompletować listę niezbędnych produktów. Leroy Merlin oferuje usługę montażu mebli kuchennych i wyposażenia oraz podłączenia urządzeń i sprzętu.

Do Waszej dyspozycji są doradcy Leroy Merlin oraz przedstawiciele lokalnych firm z branży budowlanej, remontowej i wnętrzarskiej. Metamorfoza Twojego domu nie musi być stresująca i czasochłonna. Nie musisz szukać wykonawcy na własną rękę. 

- Na przestrzeni kilku lat chcemy zaoferować Klientom Leroy Merlin możliwość kompleksowego przygotowania i wyremontowania mieszkania czy domu. Przygotowywać będziemy projekt, wizualizacje, a następnie wykonamy wszystkie prace remontowe. Dom będzie wysprzątany i gotowy do zamieszkania - mówiła Dominika Adamus.

To jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o udogodnienia i ułatwienia dla Klientów Leroy Merlin. Czy wiecie, że Leroy Merlin oferuje również usługi krawieckie i projektuje oraz szyje idealnie dobrane dla Klienta firany, zasłony, obrusy czy też pokrowce na krzesła?

- Najpierw określamy potrzeby Klienta i ustalamy do jakiego pomieszczenia będzie potrzebna tkanina, jaki jest kolor jego ścian, jaki rodzaj tkaniny preferuje Klient. Dobieramy odpowiednie struktury, tworzymy projekt, który Klient może zaakceptować lub odrzucić - wyjaśnia krawcowa Mariola Suchodolska. 

Każdy projekt jest oryginalny i dopasowany pod indywidualne potrzeby Klienta. Usługa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Leroy Merlin zobaczymy najnowsze trendy wzornicze, znajdziemy szeroki przekrój tkanin od ekologicznych po najłatwiejsze w codziennym utrzymaniu czystości. Jeśli zależy nam na czasie możemy korzystać z gotowych produktów jakie oferuje Leroy Merlin. 

Kuchnia w 7 dni – od projektu po dostawę. To nowa propozycja Leroy Merlin dla wszystkich, którzy planują wyposażenie, remont czy chociażby odświeżenie kuchni. W skład pakietu usług wchodzą:

  1. Pomiar pomieszczenia, który można wykonać samodzielnie lub zlecić usługę
  2. Projektowanie on-line za pośrednictwem aplikacji dostępnej na: www.leroymerlin.pl/planer-3d lub w sklepie
  3. Zamówienie on-line lub podczas wizyty w sklepie
  4. Dostawa oraz wniesienie zakupionych elementów wykorzystanych w projekcie

Jak stworzyć wymarzoną kuchnię: https://calisia.pl/stworz-swoja-kuchnie-w-7-dni-z-leroy-merlin,24097  

Jak zamówić kuchnię ?  Sprawdź tutaj https://www.leroymerlin.pl/kuchnie.html

Więcej informacji na www.leroymerlin.pl 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ