Ulubione

Leroy Merlin zaprojektuje, zamontuje a nawet uszyje!

2019-10-05 09:30:00 reklama@calisia.pl

Potrzebujesz nowych drzwi, kabiny prysznicowej a może marzy Ci się nowoczesna kuchnia? Leroy Merlin nie tylko dostarczy Ci najlepsze produkty, ale również profesjonalnie zaprojektuje, przygotuje i zamontuje je w Twoim domu! W Leroy Merlin do Twojej dyspozycji są profesjonalni doradcy, projektanci oraz firmy branżowe.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

- Od kilku lat wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Nie świadczymy już tylko usług sprzedaży produktów. Klienci zgłaszają nam potrzebę pomocy w przygotowaniu i zamontowaniu różnego rodzaju produktów zakupionych w Leroy Merlin. Obecnie współpracujemy z kilkunastoma firmami świadczącymi usługi na rynku kaliskim. Są to firmy dające gwarancję na swoje usługi - mówi Dominika Adamus, Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin. 

Leroy Merlin nie tylko dostarczy najlepsze produkty, ale również zaprojektuje i wykona wymarzoną kuchnię, łazienkę, salon czy ogród. W jednym sklepie kompleksowo zmienisz oblicze swojego domu! Warto zdać się na specjalistę-projektanta, który stworzy pomieszczenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zatrudnieni w sklepach Leroy Merlin wyspecjalizowani pracownicy doradzą i pomogą skompletować listę niezbędnych produktów. Leroy Merlin oferuje usługę montażu mebli kuchennych i wyposażenia oraz podłączenia urządzeń i sprzętu.

Do Waszej dyspozycji są doradcy Leroy Merlin oraz przedstawiciele lokalnych firm z branży budowlanej, remontowej i wnętrzarskiej. Metamorfoza Twojego domu nie musi być stresująca i czasochłonna. Nie musisz szukać wykonawcy na własną rękę. 

- Na przestrzeni kilku lat chcemy zaoferować Klientom Leroy Merlin możliwość kompleksowego przygotowania i wyremontowania mieszkania czy domu. Przygotowywać będziemy projekt, wizualizacje, a następnie wykonamy wszystkie prace remontowe. Dom będzie wysprzątany i gotowy do zamieszkania - mówiła Dominika Adamus.

To jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o udogodnienia i ułatwienia dla Klientów Leroy Merlin. Czy wiecie, że Leroy Merlin oferuje również usługi krawieckie i projektuje oraz szyje idealnie dobrane dla Klienta firany, zasłony, obrusy czy też pokrowce na krzesła?

- Najpierw określamy potrzeby Klienta i ustalamy do jakiego pomieszczenia będzie potrzebna tkanina, jaki jest kolor jego ścian, jaki rodzaj tkaniny preferuje Klient. Dobieramy odpowiednie struktury, tworzymy projekt, który Klient może zaakceptować lub odrzucić - wyjaśnia krawcowa Mariola Suchodolska. 

Każdy projekt jest oryginalny i dopasowany pod indywidualne potrzeby Klienta. Usługa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Leroy Merlin zobaczymy najnowsze trendy wzornicze, znajdziemy szeroki przekrój tkanin od ekologicznych po najłatwiejsze w codziennym utrzymaniu czystości. Jeśli zależy nam na czasie możemy korzystać z gotowych produktów jakie oferuje Leroy Merlin. 

Kuchnia w 7 dni – od projektu po dostawę. To nowa propozycja Leroy Merlin dla wszystkich, którzy planują wyposażenie, remont czy chociażby odświeżenie kuchni. W skład pakietu usług wchodzą:

  1. Pomiar pomieszczenia, który można wykonać samodzielnie lub zlecić usługę
  2. Projektowanie on-line za pośrednictwem aplikacji dostępnej na: www.leroymerlin.pl/planer-3d lub w sklepie
  3. Zamówienie on-line lub podczas wizyty w sklepie
  4. Dostawa oraz wniesienie zakupionych elementów wykorzystanych w projekcie

Jak stworzyć wymarzoną kuchnię: https://calisia.pl/stworz-swoja-kuchnie-w-7-dni-z-leroy-merlin,24097  

Jak zamówić kuchnię ?  Sprawdź tutaj https://www.leroymerlin.pl/kuchnie.html

Więcej informacji na www.leroymerlin.pl 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ