Biznes

Leroy Merlin wprowadza nową usługę projektowania wnętrz ONLINE

2020-03-25 07:00:00 reklama@calisia.pl

Od dziś w Leroy Merlin dostępna jest innowacyjna usługa w skali sieci DIY. Bez wychodzenia z domu możesz zaprojektować swoje wymarzone wnętrze za pomocą usługi projektowania ONLINE.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Z dbałością o bezpieczeństwo firma Leroy Merlin wychodzi na wprost oczekiwaniom naszych Klientów. Usługa projektowania ONLINE jest to idealny sposób na to aby zrobić projekt oraz zakupy nie wychodząc z domu.

Jak to działa?

Dokładnie tak samo jak usługa na miejscu w sklepie stacjonarnym! Jedyną różnicą jest to, że można zrobić to siedząc wygodnie w fotelu w zaciszu domowym.

Wystarczy wejść na stronę internetową: www.leroymerlin.pl/projekt

Następnie wybieramy interesującą nas usługę, godzinę spotkania z projektantem oraz koniecznie zaznaczamy opcję: “Chcę by spotkanie odbyło się w trybie online”.

Po wypełnieniu niezbędnych danych otrzymasz wiadomość e-mail od projektanta, którego wybrałeś z odnośnikiem do spotkania online.

O wybranej godzinie spotkania klikamy w odnośnik i w ten sposób łączymy się z projektantem, który wykona dla Ciebie NA ŻYWO kompleksowy projekt z wizualizacją 3D pomieszczenia z uwzględnieniem ilości i ceny materiału potrzebnego do jego remontu.

Podczas spotkania możemy rozmawiać projektantem oraz na bieżąco wpływać na efekt końcowy projektu.

Projektant pomoże również w odpowiednim doborze materiałów, doradzi i podpowie opierając się o swoje doświadczenie w branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

Samo spotkanie online trwa 2 godziny po którym na adres mailowy otrzymasz swój projekt.

Wykonany projekt można zrealizować u projektanta, który może zamówić dla Ciebie wybrane materiały wraz z kompleksową usługą montażu oraz dowozem pod Twój adres. Wszystko bez wychodzenia z domu.

W razie jakichkolwiek pytań projektanci w sklepie Leroy Merlin są dostępni pod numerem telefonu: 62 760 88 25.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ