Biznes

Leroy Merlin wprowadza nową usługę projektowania wnętrz ONLINE

2020-03-25 07:00:00 reklama@calisia.pl

Od dziś w Leroy Merlin dostępna jest innowacyjna usługa w skali sieci DIY. Bez wychodzenia z domu możesz zaprojektować swoje wymarzone wnętrze za pomocą usługi projektowania ONLINE.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Z dbałością o bezpieczeństwo firma Leroy Merlin wychodzi na wprost oczekiwaniom naszych Klientów. Usługa projektowania ONLINE jest to idealny sposób na to aby zrobić projekt oraz zakupy nie wychodząc z domu.

Jak to działa?

Dokładnie tak samo jak usługa na miejscu w sklepie stacjonarnym! Jedyną różnicą jest to, że można zrobić to siedząc wygodnie w fotelu w zaciszu domowym.

Wystarczy wejść na stronę internetową: www.leroymerlin.pl/projekt

Następnie wybieramy interesującą nas usługę, godzinę spotkania z projektantem oraz koniecznie zaznaczamy opcję: “Chcę by spotkanie odbyło się w trybie online”.

Po wypełnieniu niezbędnych danych otrzymasz wiadomość e-mail od projektanta, którego wybrałeś z odnośnikiem do spotkania online.

O wybranej godzinie spotkania klikamy w odnośnik i w ten sposób łączymy się z projektantem, który wykona dla Ciebie NA ŻYWO kompleksowy projekt z wizualizacją 3D pomieszczenia z uwzględnieniem ilości i ceny materiału potrzebnego do jego remontu.

Podczas spotkania możemy rozmawiać projektantem oraz na bieżąco wpływać na efekt końcowy projektu.

Projektant pomoże również w odpowiednim doborze materiałów, doradzi i podpowie opierając się o swoje doświadczenie w branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

Samo spotkanie online trwa 2 godziny po którym na adres mailowy otrzymasz swój projekt.

Wykonany projekt można zrealizować u projektanta, który może zamówić dla Ciebie wybrane materiały wraz z kompleksową usługą montażu oraz dowozem pod Twój adres. Wszystko bez wychodzenia z domu.

W razie jakichkolwiek pytań projektanci w sklepie Leroy Merlin są dostępni pod numerem telefonu: 62 760 88 25.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ