Społeczne

Leroy Merlin przekazuje niezbędne produkty do walki z epidemią kaliskiemu szpitalowi

2020-04-15 12:55:09 redakcja

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu otrzymał od Leroy Merlin niezbędne produkty, które pomogą w walce z epidemią.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
- W tych trudnych dla wszystkich momentach firma Leroy Merlin Polska chce pomagać i aktywnie włączyć się w walkę z COVID-19. Na bieżąco słuchamy potrzeb instytucji i organizacji, które są zaangażowane w bohaterską walkę z epidemią koronawirusa i wspieramy je, w miarę naszych możliwości, materiałami i urządzeniami dostępnymi w naszych sklepach - informują w specjalnym liście dyrekcja i pracownicy Leroy Merlin.
 
Pomoc uzyskał kaliski szpital - Rozumiejąc bieżące potrzeby związane z przeciwdziałaniem epidemii i leczeniem pacjentów COVID-19, Leroy Merlin Polska postanowiła przekazać nieodpłatnie w formie darowizny na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu niezbędne produkty, które pomogą w walce z epidemią - przekazuje personel Leroy Merlin i dodaje - Pragniemy również wyrazić nasz ogromny szacunek dla wszystkich, którzy są zaangażowani we wszelkie działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa oraz zmniejszanie skutków epidemii.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ