Biznes

Leroy Merlin pomaga szpitalom w Kaliszu i Wolicy! [Wideo]

2020-05-14 14:48:31 reklama@calisia.pl

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu oraz Jednoimienny w Wolicy otrzymały niezbędne środki ochrony osobistej, a także wyposażenia od Leroy Merlin. W tym trudnym czasie wszystkim szpitalom potrzebna jest każda, choć najmniejsza pomoc.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin

- W tych trudnych dla wszystkich momentach firma Leroy Merlin Polska po raz kolejny chce pomagać i aktywnie włączyć się w walkę z COVID-19. Na bieżąco słuchamy potrzeb instytucji i organizacji, które są zaangażowane w bohaterską walkę z epidemią koronawirusa i wspieramy je, w miarę naszych możliwości, materiałami i urządzeniami dostępnymi w naszych sklepach – przekazuje Dominika Adamus Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin.

Rozumiejąc bieżące potrzeby związane z przeciwdziałaniem epidemii i leczeniem pacjentów COVID-19, Leroy Merlin Polska postanowiła przekazać nieodpłatnie w formie darowizny na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu jak i dla Szpitala Jednoimiennego w Wolicy niezbędne produkty, które pomogą w walce z epidemią.

- Pragniemy również wyrazić nasz ogromny szacunek dla wszystkich, którzy są zaangażowani we wszelkie działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa oraz zmniejszanie skutków epidemii – przekazuje Dominika Adamus.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ