Biznes

Leroy Merlin pomaga szpitalom w Kaliszu i Wolicy! [Wideo]

2020-05-14 14:48:31 reklama@calisia.pl

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu oraz Jednoimienny w Wolicy otrzymały niezbędne środki ochrony osobistej, a także wyposażenia od Leroy Merlin. W tym trudnym czasie wszystkim szpitalom potrzebna jest każda, choć najmniejsza pomoc.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin

- W tych trudnych dla wszystkich momentach firma Leroy Merlin Polska po raz kolejny chce pomagać i aktywnie włączyć się w walkę z COVID-19. Na bieżąco słuchamy potrzeb instytucji i organizacji, które są zaangażowane w bohaterską walkę z epidemią koronawirusa i wspieramy je, w miarę naszych możliwości, materiałami i urządzeniami dostępnymi w naszych sklepach – przekazuje Dominika Adamus Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin.

Rozumiejąc bieżące potrzeby związane z przeciwdziałaniem epidemii i leczeniem pacjentów COVID-19, Leroy Merlin Polska postanowiła przekazać nieodpłatnie w formie darowizny na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu jak i dla Szpitala Jednoimiennego w Wolicy niezbędne produkty, które pomogą w walce z epidemią.

- Pragniemy również wyrazić nasz ogromny szacunek dla wszystkich, którzy są zaangażowani we wszelkie działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa oraz zmniejszanie skutków epidemii – przekazuje Dominika Adamus.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ