Labirynt w nowym miejscu!

2010-08-02 13:41:11 Redakcja Calisia.pl

„ …Życie jest jak ogromny labirynt…, świat pędzi…, jest pełen hałasu… – czujesz ten wyścig? Podczas podróży przez labirynt porzuć tę pędzącą rzeczywistość, zatrzymaj się, pomyśl o sobie, swoim życiu, o tym, jaki wywierasz wpływ.Zapraszamy na wyprawę do miejsca, do którego nikt nie ma dostępu – tylko Ty.

Labirynt to multimedialne przedstawienie, w którym przejdziesz przez kolejne komnaty połączone ze sobą, przedstawienie, które obejrzysz zupełnie sam bez towarzystwa innych widzów, miejsce, w którym staniesz na rozdrożu i sam zadecydujesz o wyborze dalszej drogi. W drodze pomiędzy komnatami pomoże Ci lektor z odtwarzaczem mp3.
Sam decydujesz czy chcesz iść dalej i którą wybrać drogę. Obyś wybrał tą właściwą - już od poniedziałku 2-go sierpnia do soboty 7-go, każdego dnia od godz. 10.00-20.00, pod specjalnie przygotowanym namiotem w Kościele Bożym w Chrystusie (Towarowa 1). Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!
Jest możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu i godziny tel.604537742, E-mail: kop@jezus.p

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ