Biznes

Kuźnia Liderów Wielkopolskich z wizytą w Kaliszu

2019-10-22 13:44:19 reklama@calisia.pl

Kuźnia Liderów Wielkopolskich to program rewelacyjnych debat ze znanymi osobami z całej Polski. Już w najbliższy weekend 26 i 27 października będziesz miał okazję wziąć udział w wydarzeniu, które odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu.

Wielkopolska Kuźnia Talentów
Wielkopolska Kuźnia Talentów

Czym jest Kuźnia Liderów Wielkopolskich?

Jest to program rewelacyjnych debat ze znanymi osobami z całej Polski. Liderów kształtowania opinii i osób, które swoim działaniem zdobywały sympatię swoich słuchaczy. Liderów, którzy zachęcali do działania i niejednokrotnie zmieniały swoją okolicę, swoje miasto, Polskę na lepsze. Teraz każdy ma okazję na dobrą dyskusję, poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach życia społecznego, zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych, rozwijaniu w sobie lidera. Zachęcamy do uczestnictwa w Kuźni Liderów Wielkopolskich wszystkich studentów i osób, które chętnie oraz aktywnie poszerzą swoją wiedzę z różnych dziedzin, między innymi takich jak: gospodarka krajowa, bezpieczeństwo, sprawy międzynarodowe, elementy demokracji, kultura, działalność społeczna NGO i samorząd.

W ramach pierwszego etapu organizowane są szkolenia z umiejętności miękkich, przydatnych w działalności społecznej, a więc m.in.: wystąpień publicznych, oraz zadań typowych dla funkcjonowania III sektora – ochrony danych osobowych, pozyskiwania dotacji w ramach sektora NGO, itp.

Pierwszy etap składa się z kilkunastu spotkań i szkoleń w różnych miastach Województwa Wielkopolskiego. W ich trakcie organizatorzy wybiorą grupę najbardziej aktywnych merytorycznie osób, które zostaną zaproszone do udziału w II etapie projektu.

Drugi etap składać się będzie z comiesięcznych zjazdów weekendowych w Poznaniu , w których wezmą udział osoby wyselekcjonowane podczas pierwszego etapu. Drugi etap zaplanowano na rok 2020.

W trakcie zjazdów etapu drugiego, uczestnicy projektu będą mieć możliwość spotkania i rozmowy z politykami, przedstawicielami biznesu, mediów, kultury czy administracji publicznej. Uczestnicy nabywać będą wiedzę od liderów w danych dziedzinach, osób doświadczonych, specjalizujących się w konkretnych obszarach funkcjonowania państwa.

Kuźnia Liderów Wielkopolskich pojawi się w Kaliszu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej już w najbliższy weekend, tj. 26-27 października. Zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału i zapisów do projektu, a także do rozmowy i spotkania z naszymi prelegentami: Ryszardem Grobelnym, który będzie mówił o wartościach w zarządzaniu miastem; Michałem Beimem i polityką transportową jako przykład kształtowania lokalnych polityk publicznych oraz Piotrem Kasperkiewiczem i finansami w organizacjach pozarządowych.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: www.kuznia.poznan.pl

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ