Konkursy

Kultowa animacja „Toy Story 4” na ekranach kina Helios! Wyniki Konkursu!

2019-08-12 14:00:00 Kino Helios

Konkurs

Ta bajka to jeden z kamieni milowych w historii kina animowanego. Tego lata widzowie kina Helios po raz kolejny będą mogli spojrzeć na świat oczami tytułowych zabawek – „Toy Story 4” właśnie weszło na ekrany.

Po latach dominacji filmu rysunkowego wytwórnia Disney Pixar zapoczątkowała epokę animacji komputerowej, za co twórcy zostali docenieni przez Amerykańską Akademię Filmową. A że nie spoczęli oni na laurach… słynna animacja „Toy Story” doczekała się kontynuacji i zyskała status kultowej serii.

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego całą uwagę zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku, pokaże Chudemu jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę
i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie…

Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonasa Riverę oraz Marka Nielsena kultowy film wytwórni Disney Pixar powraca na ekrany kinaHelios już po raz czwarty. Szczegółowe informacje oraz możliwość zakupu biletów na premierowe seanse „Toy Story 4” - brawurowej komedii animowanej dla całej rodziny dostępne są pod adresem: www.helios.pl/toystory.  

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: W którym roku miała miejsce premiera pierwszej części kultowej animowanej serii Toy Story? brzmi: W USA w 1995 roku natomiast w Polsce 5 kwietnia 1996 roku.

1 podwójne zaproszenie na dowolny seans Toy Story 4 w Kinie Helios zdobywa Pani Karolina Gałkowska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ