Sport

KTR Cyklista Kalisz zaprasza na Rajd Mikołajkowy

2021-11-29 13:00:00 KTR Cyklista Kalisz

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Klub Turystyki Rowerowej ,,Cyklista" w Kaliszu przy Kaliskim Oddziale PTTK im. Graevego CYKLISTA zaprasza na Rajd Mikołajkowy po Kaliszu, który odbędzie się 5 grdunia.

KTR Cyklista Kalisz
KTR Cyklista Kalisz

Zbiórka uczestników wyznaczona została na godz. 10:30 pod Galerią Amber (wejście od strony dworca).

Uczestnicy proszeni są o przebranie się w stroje Mikołajów. Stroje nie muszą być kompletne. W miarę możliwości może być czerwona kurtka i czapka z pomponem. Przed przystąpieniem do rajdu, najlepiej ubrani Mikołaje wejdą do galerii Amber, by częstować napotkane dzieci słodkimi mikołajowymi upominkami.

Przejazd odbędzie się ulicami i ścieżkami rowerowymi naszego miasta. Planowane grupowe zdjęcie przy ,,Kocham Kalisz" obok Calisia One.

Celem jest propagowanie turystyki rowerowej, aktywnego spędzania czasu i krzewienie kultury fizycznej wśród mieszkańców miasta Kalisza i okolic.

Zgłoszenia na rajd odbywają się na miejscu zbiórki. Długość trasy: około 20 km

Prowadzący: Jarosław Karpisiewicz, Dawid Zieliński

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ