„Księżniczka i żaba”- powrót prawdziwej animacji- wyniki

2010-01-14 13:42:08 marlena

Dzisiaj na ekrany polskich kin weszła najnowsza produkcja studia Disneya „Księżniczka i żaba”. To animacja w starym dobrym stylu z wyjątkową muzyką i klimatem, którego się nie zapomina. Bajkę w Kaliszu można będzie obejrzeć w Kinie Apollo- seanse codziennie!

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
„Księżniczka i żaba” to kino, w którym czuć serce włożone w jego realizację, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie pewne. Opływająca w piosenki, ładnie zaaranżowane i wyśpiewane w polskiej wersji językowej (i w ogóle film posiada przyjemny, nieinwazyjny polski dubbing), klasyczna baśń, która najmłodszych powinna zachwycić, a tym starszym zaoferować przyjemną nutkę nostalgii z oglądania kina, które w mniejszy lub większy sposób naznaczyło ich dzieciństwo.
Film opowiada o młodej czarnoskórej dziewczynie, księżniczce Tianie, która żyje wśród śmietanki elegancji francuskiej Nowego Orleanu w czasach narodzin muzyki jazzowej. Pewnego wieczoru podczas przyjęcia poznaje ona rozgadaną żabę, która twierdzi iż w rzeczywistości jest księciem Naveen, zaklętym w żabę przez złego doktora Faciliera. Prosi on dziewczynę by go pocałowała, co sprawi iż zły czar pryśnie i na nowo stanie się człowiekiem. Tiana ciekawa tego postanawia spełnić tę prośbę. Lecz ku wszelkiemu zdziwieniu po pocałunku i ona sama staje się żabą.
Źródło: www.stopklatka.pl
ZOBACZ ZWIASTUN

Zapraszamy wszystkich na animację „Księżniczka i żaba”- naprawdę warto zobaczyć. Seanse w Kaliszu ruszają już jutro w Kinie Apollo w godzinach: 9.15, 11.15, 15.15, 17.15
Nie czekajcie i już dziś zarezerwujcie bilet
rezerwacja telefoniczna: 062 767 36 66
rezerwacja biletów on-line 24h: www.helios.pl

ROZWIĄZANIE KONKURSU
Pierwszą kolorową kreskówką w historii kina była bajka studia Disney’a „Kwiaty i drzewa”
Pojedyncze bilety na niedzielny seans filmu „Księżniczka i żaba” w Kinie Apollo wygrywają:
- Ola Marczak
- Jakub Worniak
- Daria Winerowicz
- Katarzyna Maziec
- Magda Kobierska
Gratulujemy!

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ