„Księżniczka i żaba”- powrót prawdziwej animacji- wyniki

2010-01-14 13:42:08 marlena

Dzisiaj na ekrany polskich kin weszła najnowsza produkcja studia Disneya „Księżniczka i żaba”. To animacja w starym dobrym stylu z wyjątkową muzyką i klimatem, którego się nie zapomina. Bajkę w Kaliszu można będzie obejrzeć w Kinie Apollo- seanse codziennie!

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
„Księżniczka i żaba” to kino, w którym czuć serce włożone w jego realizację, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie pewne. Opływająca w piosenki, ładnie zaaranżowane i wyśpiewane w polskiej wersji językowej (i w ogóle film posiada przyjemny, nieinwazyjny polski dubbing), klasyczna baśń, która najmłodszych powinna zachwycić, a tym starszym zaoferować przyjemną nutkę nostalgii z oglądania kina, które w mniejszy lub większy sposób naznaczyło ich dzieciństwo.
Film opowiada o młodej czarnoskórej dziewczynie, księżniczce Tianie, która żyje wśród śmietanki elegancji francuskiej Nowego Orleanu w czasach narodzin muzyki jazzowej. Pewnego wieczoru podczas przyjęcia poznaje ona rozgadaną żabę, która twierdzi iż w rzeczywistości jest księciem Naveen, zaklętym w żabę przez złego doktora Faciliera. Prosi on dziewczynę by go pocałowała, co sprawi iż zły czar pryśnie i na nowo stanie się człowiekiem. Tiana ciekawa tego postanawia spełnić tę prośbę. Lecz ku wszelkiemu zdziwieniu po pocałunku i ona sama staje się żabą.
Źródło: www.stopklatka.pl
ZOBACZ ZWIASTUN

Zapraszamy wszystkich na animację „Księżniczka i żaba”- naprawdę warto zobaczyć. Seanse w Kaliszu ruszają już jutro w Kinie Apollo w godzinach: 9.15, 11.15, 15.15, 17.15
Nie czekajcie i już dziś zarezerwujcie bilet
rezerwacja telefoniczna: 062 767 36 66
rezerwacja biletów on-line 24h: www.helios.pl

ROZWIĄZANIE KONKURSU
Pierwszą kolorową kreskówką w historii kina była bajka studia Disney’a „Kwiaty i drzewa”
Pojedyncze bilety na niedzielny seans filmu „Księżniczka i żaba” w Kinie Apollo wygrywają:
- Ola Marczak
- Jakub Worniak
- Daria Winerowicz
- Katarzyna Maziec
- Magda Kobierska
Gratulujemy!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ