Sport

KS Ziętek Team z kolejnymi sukcesami

2021-01-09 12:00:00 UM Kalisz

8 stycznia prezydent Krystian Kinastowski spotkał się z Robertem Niedźwiedzkim, by pogratulować mu tytułu Zawodowego Mistrza Polski w kickboxingu w formule full contact.

fot. Katarzyna Ciupek
fot. Katarzyna Ciupek

W spotkaniu uczestniczył Mariusz Ziętek, Zawodowy Mistrz Świata Federacji WKN, prowadzący klub Ziętek Team. Wizyta u włodarza miasta była okazją do rozmowy o sukcesach zawodników i rozwoju kaliskiego boksu i kickboxingu.

Największy sukces odniósł w ostatnim czasie Robert Niedźwiedzki, zawodnik klubu Ziętek Team, który zdobył tytuł Zawodowego Mistrza Polski w kickboxingu w formule full contact w kategorii wagowej do 57 kg.

Reprezentanci klubu podziękowali prezydentowi za wsparcie, wręczając symboliczny pas "Przyjaciela Klubu".

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ