Krystian Kinastowski otrzymał insygnia władzy z rąk Grzegorza Sapińskiego [Zdjęcia]

2018-11-22 09:25:00 red

Krystian Kinastowski złożył ślubowanie i objął urząd Prezydenta Miasta Kalisza. Uroczystość zaprzysiężenia na następną kadencję prezydencką odbyła się 22 listopada w Urzędzie Miasta Kalisza. W trakcie uroczystości nastąpiło przekazanie przez dotychczasowego prezydenta Grzegorza Sapińskiego insygniów władzy nowo wybranemu prezydentowi Krystianowi Kinastowskiemu.

fot. MW
fot. MW

W Sali Recepcyjnej ratusza o godz. 9.00 rozpoczęła się sesja Rady Miasta Kalisz. Podczas posiedzenia Krystianowi Kinastowskiemu zostało wręczone zaświadczenie o wyborze na prezydenta Miasta Kalisza, a następnie nowo wybrany prezydent złożył ślubowanie.

- Dziś jest ten dzień, w którym otwieramy nową kartę w historii Kalisza – mówił prezydent Krystian Kinastowski. - Jestem przekonany, że w tej 5-letniej kadencji, mimo napięć społecznych, pokażemy miastu i Polsce, że można działać wspólnie na rzecz miasta.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ