Sport

Krwiodawcy zapraszają na Rajd Rowerowy!

2021-04-04 18:00:00 red. za Organizatorzy

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Rejonowa Rada HDK przy OR PCK w Kaliszu zaprasza na Rajd Rowerowy Krwiodawców 17 kwietnia. 

zdjęcie ilustracyjne MW
zdjęcie ilustracyjne MW

Zbiórka odbędzie się pod siedzibą PCK na ulicy Dobrzeckiej o godzinie 11.00. Zakończenie rajdu nastąpi w Ośrodku Edukacyjnym Nadleśnictwa Kalisz, gdzie uczestnicy będą piekli kiełbaski.

Rajd poprowadzi znany kaliski kolekcjoner i podróżnik Bogusław Monczyński.

Wpisowe 10 zł.

Zapisy telefoniczne 606747534

Rajd przeprowadzony będzie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Pamiętajmy o maseczkach i zachowaniu dystansu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/285019173124780/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ