Społeczne

KOSMATE SZCZĘŚCIE - tu znajdziesz wiernego przyjaciela na wiele lat

2020-07-02 11:00:47 Iwona A. Raszke-Rostkowska

W centrum Kalisza, nieopodal Parku Przyjaźni jest miejsce, do którego chciałyby trafić wszystkie pokrzywdzone i bezdomne zwierzaki, by zyskać szansę na dobre, bezpieczne życie i kochający dom. KOSMATE SZCZĘŚCIE założone, 12 lat temu, przez Darię Fiechowską, popularną w naszym regionie behawiorystkę zwierząt, to szczęśliwy przystanek dla porzuconych i skrzywdzonych czworonogów.

Sama właścicielka ma, na stałe, też niemały zwierzyniec: psy, kota, żółwia i szynszyle. Jednak zawsze w jej sercu i domostwie znajdzie się miejsce na zwierzęta, którymi opiekuje się do czasu, dopóki nie zapewni im odpowiedzialnego opiekuna i bezpieczny stały kąt. Stąd, w jej domu, tymczasowy azyl znalazło wiele zwierząt z interwencji, po wypadku, czy porzuconych w lesie, przy drodze, gdziekolwiek...

Obecnie KOSMATE SZCZĘŚCIE ma pod opieką:

- DIANAROKI, ALF, REKSIO  - to psiaki, które z nadzieją wyczekują na wspaniałego opiekuna i stały, szczęśliwy dom

- ATENA, TOSIA, MANIA, THOR, BALDUR, CONOR,  FURIA, KLARA - kotki i koty, dorosłe i maluchy, które jak najszybciej chciałyby przytulić się na stałe do swojego opiekuna.

Wszystkie bardzo tęsknią za  odpowiedzialnymi, kochającymi zwierzęta ludźmi i swoim bezpiecznym miejscem na zawsze, za co z pewnością odwdzięczą się ogromem miłości, oddania i wierności.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:

- telefoniczny, nr 790 229 349,

- pisemny na Facebooku.

W każdym przypadku obowiązuje umowa adopcyjna.

 

Każde, poniższe zdjęcie prowadzi do historii i opisu przedstawionego na nim zwierzaka. Wystarczy kliknąć na nie.

 

 

ZAPRASZAMY DO ADOPCJI !

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ