Kultura

Konkurs plastyczny – Kalisz zaklęty w fortepianie. Zgłoś swoją pracę!

2021-10-13 12:30:00 OKP Wieża Ciśnień

Rok Rodziny Fibigerów w Kaliszu rozkręcił się na dobre. Przyszła więc pora na konkurs plastyczny organizowany przez OKP Wieża Ciśnień. Tematem przewodnim konkursu jest: „Historia rodziny Fibigerów w kontekście tradycji muzycznych Kalisza - muzyka jako język wielokulturowy i wielopokoleniowy”.

OKP Wieża Ciśnień
OKP Wieża Ciśnień

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Prace zgłoszone do konkursu mogą mieć dowolną formę plastyczną (kolaż, grafika, malarstwo itp.), ważne aby tematycznie nawiązywały do tradycji muzycznych Kalisza i historii rodziny Fibigerów. Reprodukcja pracy (np. zdjęcie) należy wysłać pocztą elektroniczną na adres galeria@wiezacisnien.kalisz.pl, do 10 listopada 2021 r. Oryginalne prace prosimy składać do 19 listopada 2021 r. do Akceleratora Kultury przy ul. Nowy Świat 2a, Kalisz. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody – bony o wartości: 300 zł za I miejsce, 200 zł za II miejsce i 100 zł za III miejsce do wykorzystania w sklepie plastycznym znajdującym się w OKP Wieża Ciśnień, dla wyróżnionych przewidziano nagrody książkowe.

Prace zakwalifikowane do oceny konkursowej zostaną opublikowane w wybranych wiatach przystankowych na terenie Kalisza, natomiast te nagrodzone zostaną wyeksponowane podczas wystawy w kaliskim Ratuszu

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu wernisażu. Następnie wyniki Konkursu wraz z relacją z wydarzenia, zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora oraz na Facebooku.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie WWW.wiezacisnien.kalisz.pl w zakładce „konkursy”.

http://wiezacisnien.kalisz.pl/index.php/start/wystawy/kalisz-zaklety-w-fortepianie

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ