Konkursy

Konkurs fotograficzny „Świat w kawałkach 2020”. Zgłoś swoje zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody!

2020-12-11 17:00:00 red

Konkurs

Rok 2020 spowodował, że wiele cyklicznych wydarzeń i konkursów zostało odwołanych. Jednak dzięki zaangażowaniu organizatorów popularny wśród podróżników i czytelników konkurs „Świat w kawałkach” odbędzie się i w tym roku. Masz wyjątkowe zdjęcie ze swojej podróży? Chcesz pochwalić się jak piękne miejsce udało Ci się ująć w obiektywie? Nie zwlekaj i już dziś prześlij swoje zgłoszenie!

zdjęcie ilustracyjne/ fot. Marta Przysiecka - Indie
zdjęcie ilustracyjne/ fot. Marta Przysiecka - Indie

- W tym roku mieliśmy ogłosić start naszego konkursu w kwietniu. Nie udało się. Świat się zatrzymał i my też. Ale pora się pozbierać i przygotować plan na czas, kiedy znowu będziemy mogli odwiedzać ulubione miejsca na ziemi, poznawać nowe, podziwiać cudowne widoki – piszą organizatorzy konkursu „Świat w kawałkach 2020”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zdjęć zrobionych w "fajnych miejscach" (jeden uczestnik może ich wysłać maksymalnie 5) - wklejenie ich w odpowiednie miejsce, podpisanie, potwierdzenie praw autorskich oraz zaakceptowanie regulaminu. Regulamin dostępny na stronie www.dentalcare.kalisz.pl w zakładce ”Świat w kawałkach”.

Zdjęcia należy przesłać - TUTAJ.

- Namawiam was do przejrzenia swoich zdjęć, wybrania tych optymistycznych, kolorowych, ładnych i wysłania ich do nas. Zdjęcia będziemy publikować na naszym FanPage , w mediach oraz na naszej stronie www.dentalcare.kalisz.pl. Może chociaż tak poprawią nam się nastroje i będzie weselej – mówi Urszula Włodarek z Dental Care organizator konkursu - Pochwalcie się, gdzie byliście, gdzie są te wspaniałe miejsca do których chcecie wrócić. Pokażcie swoje ulubione zdjęcia, ze świata, z Kalisza, ze swojego ogrodu. Przygotowaliśmy dla Was super nagrodę za pierwsze miejsce - warto powalczyć – przekonuje organizatorka.

Przyjmowanie zdjęć konkursowych trwa do 21 grudnia 2020 roku. Wyniki mają być opublikowane 23 grudnia 2020 roku na stronie dentalcare.kalisz.pl

 

Główną nagrodą jest trzydniowy pobyt w apartamencie w Szkalrskiej Porębie - szczegóły na stronie organizatora.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ