Konferencja #BYCKOBIETA on Tour już w sobotę 29 lutego!

2020-02-21 08:41:15 reklama@calisia.pl

#BYCKOBIETA on Tour to projekt, który już przyjął się w Hotelu Kristoff - w tym roku to będzie kolejna edycja, specjalnie w terminie bliskim Świętu Kobiet - mówi Agnieszka Domagała, właścicielka Hotelu. Zawsze starannie dobieramy prelegentów, aby korzyści dla osób, które uczestniczą w naszych konferencjach  były jak największe. Partnerem wydarzenia jest w tym roku Porsche. Dla każdej z Pań przygotowujemy prezenty niespodzianki. Zapraszam w sobotę 29 lutego do Hotelu Kristoff w Łaszkowie pod Kaliszem. 

 

Program Konferencji
Program Konferencji

#BYCKOBIETA ON TOUR to projekt, który powstał jako odpowiedz na sygnały, wiadomości, prośby od kobiet, które uczestniczyły w pierwszej konferencji #byckobieta bądź słyszały relacje o niej od swoich przyjaciółek, koleżanek, znajomych. 

Szybko okazało się, że kobiety nadal chcą się spotykać, uczyć od siebie, wymieniać doświadczeniami, czerpać energie, motywować i wspierać się nawzajem. Ruszamy z konferencją w Polskę dając Wam i sobie możliwość spotkania - mówi Marta Klepka, Dyrektor Blow Up Hall 5050 Hotel, pomysłodawczyni projektu.

Dnia 29 lutego konferencje w Hotelu Kristoff rozpoczniemy od występu osoby, której przedstawiać nie trzeba -  Doroty Wellman, która przeprowadzi wywiad z siostrami z Broniszewic.  Prelegentami będą także inne znane osoby ze świata showbiznesu - Grażyna Wolszczak i Marcin Prokop, a także Marta Klepka - pomysłodawczyni projektu.

Ponadto, Agnieszka Maruda-Sperczak poprowadzi blok tematyczny związany z emocjami, dr Błażej Rusin - związany z pielęgnacją stopy, a Karolina Cwalina-Stępniak program motywacyjny dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie na jeszcze lepsze #sexyzaczynasiewglowie.

 

Dla uczestników konferencji przewidziano także przerwy kawowe i obiad.

 

Bilety w cenie 200 zł do nabycia w Hotelu Kristoff tel. 62 760 84 00.

 

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Hotel Kristoff
Łaszków 8a k. Kalisza
62-814 Blizanów
tel. 062 760 84 00
rezerwacja@kristoff.pl
www.kristoff.pl

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ