Społeczne

Koncerty, licytacje, pokazy - Charytatywny turniej oldboyów dla Jagódki w Arenie!

2022-03-20 10:00:00 red. za organizatorzy

W sobotę 26 marca w Hali Arena odbędzie się wielkie charytatywne wydarzenie, na którym nie zabraknie atrakcji. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej na SMA Jagódki Michalak, mieszkanki powiatu kaliskiego.

Organizatorzy
Organizatorzy

Turniej piłkarski, kiermasze, licytacje, pokazy strażackie, koncerty, morsowanie, mecz gwiazd, animacje dla dzieci - sporo atrakcji będzie czekało na wszystkich mieszkańców Kalisz oraz regionu 26 marca w Hali Arena od godziny 9:00.

Podczas wydarzenia odbędzie się charytatywny turniej piłkarski oldboyów, a na scenie zagrają i zaśpiewają Piano Song oraz zespół Blues Monkey.

W ramach dnia pełnego atrakcji zorganizowany zostanie turniej halowej piłki nożnej oldboyów, w którym wystąpi 16 drużyn złożonych z zawodników rocznika 1987 i starszych. Wśród ekip znajdą się piłkarscy przyjaciele Jagódki z Kalisza, Pleszewa, Dobrzycy, Stawiszyna, Żelazkowa, Kalinowej, Szczytnik.

Obok tych wydarzeń na terenie kompleksu Kalisz Arena odbędą się też: animacje dla najmłodszych (warsztaty robotyki, malowanie twarzy, pokazy taneczne, turniej szachowy i inne), kiermasze ciast i zabawek, pokazy strażackie. Dostępna będzie sauna i basen do morsowania. Podczas całego wydarzenia odbywały będą się liczne licytacje (m.in. koszulka z autografem Łukasza Fabiańskiego, koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań, piłki z autografami piłkarzy Lecha Poznań i siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle oraz biografia z autografem Michała Listkiewicza, byłego prezesa PZPN). Wydarzenie poprowadzi urodzony w Kaliszu aktor teatralny, filmowy i dubbingowy - Jakub Wieczorek.

Kaliska formacja Blues Monkey, grająca Bluesa i Rocka, inspirująca się takimi wykonawcami jak Jimmy Hendrix, Stevie Ray Vaughan oraz The Allman Brothers Band, grająca w składzie:
 
Kacper Szkudlarek - Gitara Solowa
Wojtek Szkudlarek - Bass
Radosław Janczak - Wokal 
Sebastian Pawelec - Klawisze 
Jakub Szkudlarek - Perkusja
 
ZESPÓŁ ZAGRA KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ JAGÓDKI MICHALAK DOTKNIĘTEJ SMA. 
 

Zbiórka na leczenie Jagódki: https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma?fbclid=IwAR2SeaPw7uWKZi30osA-SMISE8KJfmOs0H_y6jVlLW7v3hBuKym8b4z-6q4

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1372910429887913

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować