Kultura

Koncert zespołu Cool Team w Kontrabasie

2021-10-13 15:00:00 red.

W Kontrabas Cafe Club tym razem zagości zespół Cool Team. Ze względu na duże zainteresowanie występem zdolnych muzyków, zapraszamy na 2 koncerty, które odbędą się w piątek 15-go października oraz w sobotę 16-go października o godzinie 20:00.

Kontrabas Cafe Club
Kontrabas Cafe Club
Cool Team
 
Grupa muzycznych pasjonatów z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Ich muzyka to bardzo szeroko rozumiane standardy muzyki rozrywkowej w niebanalnych aranżacjach.
 
Skład zespołu tworzą doświadczeni muzycy:
 
Natalia Szymańska - Wokalistka, trener wokalny w Studio Piosenki Metro i Szkoła Muzyczna Talent Studio.
Kamil Pyrek - Wirtuoz basowy młodego pokolenia, finalista programu "Super Dzieciak" TV Polsat
Marek Nowakowski - pianista, kompozytor, na co dzień muzyk Big bandu Powiatu Ostrowskiego oraz zespołu Natamaran
Jakub Wojtasiak - Obdarzony wielką muzykalnością Ostrowski perkusista
Damian Pyrek - muzyk, pedagog, gitarzysta w Big Band miasta Turek
 
Rezerwacje stolików pod numerem telefonu 793024117

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ