Kultura

Koncert Świąteczny Piano Song w CKiS. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówki!

2019-12-12 13:16:42 red

15 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się Koncert Świąteczny organizowany przez studio wokalno-artystyczne Piano Song. Wokalistki występujące podczas koncertu będą ubrane w suknie i stylizowane przez Dominiak Design.

Piano Song
Piano Song

Piano Song to studio wokalno-artystyczne działające na terenie Kalisza od lutego 2007 roku. Podstawą jego działań jest doskonalenie kunsztu wokalnego utalentowanych młodych ludzi oraz promowanie ich talentu przez udział w festiwalach, przeglądach i konkursach muzycznych. Piano Song to wykwalifikowana kadra instruktorów na czele z Anną Kowalkiewicz-Oligny z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie kształcenia słuchu i emisji głosu. Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć powoduje, że wielu wychowanków szkoły osiąga duże sukcesy wokalne. W Piano Song swoje pierwsze szlify muzyczne odbierali tacy wykonawcy jak Marzena Ugorna, Monika Szczot, Ewelina Łuszczek, Piotr Porada i Olaf Bressa.

Data: 15.12.2019 r.

Godzina: 17.00

Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6

Cena: 30 zł

Uwaga konkurs!

Dla czytelników Calisia.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest twórcą studia wokalno-artystycznego Piano Song?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Piano Song, a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy w piątek 13 grudnia około godz. 15.00.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ