Kultura

Koncert Świąteczny Piano Song w CKiS. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówki!

2019-12-12 13:16:42 red

15 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się Koncert Świąteczny organizowany przez studio wokalno-artystyczne Piano Song. Wokalistki występujące podczas koncertu będą ubrane w suknie i stylizowane przez Dominiak Design.

Piano Song
Piano Song

Piano Song to studio wokalno-artystyczne działające na terenie Kalisza od lutego 2007 roku. Podstawą jego działań jest doskonalenie kunsztu wokalnego utalentowanych młodych ludzi oraz promowanie ich talentu przez udział w festiwalach, przeglądach i konkursach muzycznych. Piano Song to wykwalifikowana kadra instruktorów na czele z Anną Kowalkiewicz-Oligny z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie kształcenia słuchu i emisji głosu. Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć powoduje, że wielu wychowanków szkoły osiąga duże sukcesy wokalne. W Piano Song swoje pierwsze szlify muzyczne odbierali tacy wykonawcy jak Marzena Ugorna, Monika Szczot, Ewelina Łuszczek, Piotr Porada i Olaf Bressa.

Data: 15.12.2019 r.

Godzina: 17.00

Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6

Cena: 30 zł

Uwaga konkurs!

Dla czytelników Calisia.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest twórcą studia wokalno-artystycznego Piano Song?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Piano Song, a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy w piątek 13 grudnia około godz. 15.00.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ