Kultura

Koncert Sary Tomczak „Something Beautiful”

2020-01-23 14:00:00 Friends&Music

25 stycznia, o godzinie 18:00 w ArtClub odbędzie się koncert utalentowanej kaliskiej wokalistki Sary Tomczak.  

fot. arch. BK
fot. arch. BK

Debiut Sary Tomczak i jej projektu Friends&Music odbył się na NOCY KULTURY 2019 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Projekt Friends&Music obejmuje utwory gospel, soul oraz R&B.

Podczas koncertu prezentowane będą utwory jednego z największych artystów muzyki gospel – Kirka Franklina. Jest amerykańskim muzykiem gospel, autorem tekstów jak i dyrektorem chóru. Znany jest z wiodących miejskich współczesnych chórów gospel, takich jak The Family, God’s Property i One Nation Crew. Zdobył wiele nagród, w tym trzynaście nagród Grammy.

W programie będą, również utwory amerykańskiej artystki Tori Kelly, która zdobyła nagrodę Grammy Awards 2019 za najlepszy album – „ Hiding Place”.

Zespół zaprezentuje, także część twórczości młodego artysty gospel – Jonathana McReynoldsa. Jego drugi album, Life Music: Stage Two, osiągnął najwyższy wynik na wszystkich trzech listach przebojów w 2015 roku.

Sara Tomczak

Studiowała na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Zakresie Sztuki Muzycznej UAM Poznań oraz Wydziale Wokalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wokalistka, czynnie działająca w projektach muzycznych Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers m.in. : „ Adele” , „Nowaydays Song” „ Christmas Joy” „Christmas Songs” „ Norah Jones Songs” . Inicjatorka Friends&Music i wydarzeń kulturalnych w lokalu Trzecie Piętro w Kaliszu m.in. : koncerty takich artystów jak : bitu, Dorota Wróblewska, The Sunday Singers, Misha & Michał Szczęsny, Michal Atkins, Kinga Głyk, 12 kamieni i wielu innych.

Sara wierzy, że muzyka jest główną inspiracją oraz motywacją , która łączy ludzi bez względu na różnice między nimi.

W muzyczną podróż przeniosą Państwa:

Sara Tomczak – wokal

Dorota Wróblewska – piano

Marcin Mańka – gitara

Kuba Kogut – gitara basowa

Adam Tomczak – instrumenty perkusyjne

Karolina Janiak i Angelika Sowa – chórki

Zapraszamy 25 stycznia, godzina 18:00, ArtClub, u. Towarowa 1.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/642670093141787/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1578473412769554

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ