Koncert przy fontannie Noce i Dnie z okazji 30 lat szkoły Music Store [Zdjęcia]

2022-05-08 18:00:00 red

W tym roku mija 30 lat odkąd w Kaliszu rozpoczęła działalność szkoła Music Store. W obchody jubileuszu wpisują się dwa występy wychowanków placówki. Pierwszy z nich, w piątek zainaugurował sezon koncertowy przy fontannie "Noce i Dnie".

fot. MW
fot. MW

30 lat temu w Music Store rozpoczęły się pierwsze lekcje gry na keyboardzie. Z czasem przyszli muzycy mogli wybrać także m.in. gitarę, pianino, czy wokal. - Wielu z nich połączyło swoje dorosłe życie z pasją, którą w nich rozwijaliśmy - mówi Izolda Huchla. - Nasi wychowankowie często wybierają też zawód pedagoga, edukując dzieci i młodzież. Koncerty, konkursy, warsztaty, wspólne wyjazdy wakacyjne - to wszystko składa się na tworzenie cząstki kultury w naszym mieście. Możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami, laurami na scenie ogólnopolskiej ale i za granicą.

W obchody 30-lecia jubileuszu wpisał się piątkowy koncert wychowanków szkoły, który odbył się przy fontannie "Noce i Dnie".

To jednak nie wszystko. 27 maja muzycy z Music Store zaprezentują swoje umiejętności podczas kolejnego koncertu. Tym razem wystąpią na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ