Kultura

Koncert pożegnalny dyrektora Filharmonii Kaliskiej - Adama Klocka [online]

2020-10-31 13:00:00 red. Filharmonia Kaliska

Już w sobotę, 31 października, o godzinie 18:00, odbędzie się koncert pożegnalny dyrektora Filharmonii Kaliskiej - Adama Klocka. Transmisja online na Facebooku oraz na stronie www.filharmoniakaliska.pl

Filharmonia Kaliska
Filharmonia Kaliska
Adam Klocek, wieloletni dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Kaliskiej kieruje instytucją do końca listopada br. Teraz zawodowo zwiąże się z Częstochową. Adam Klocek wystartował w konkursie na dyrektora Filharmonii Częstochowskiej i był najlepszym kandydatem na to stanowisko. - https://calisia.pl/adam-klocek-rozstaje-sie-z-kaliszem-w-zgodzie-zostawiam-tu-czesc-swojego-serca,46625
 
Od 3 listopada obowiązki dyrektora naczelnego Filharmonii Kaliskiej będzie pełnił Paweł Kotla.
Już w sobotę, 31 października, o godzinie 18:00, odbędzie się koncert pożegnalny dyrektora Filharmonii Kaliskiej - Adama Klocka.
 
31 października 2020
Sala koncertowa Filharmonii Kaliskiej
godz. 18:00
 
Emanuel Salvador - skrzypce
Dominik Kossakowski - skrzypce
Emilia Goch-Salvador - altówka
Adam Klocek - wiolonczela
Magdalena Bojanowicz - wiolonczela
 
Franz Schubert - Kwintet smyczkowy C-dur op. 163 D 956
 
Transmisja online na Facebooku oraz na stronie www.filharmoniakaliska.pl
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ