Kultura

Koncert kolęd w Kościele Garnizonowym już w niedzielę!

2020-01-17 14:30:00 red.

19 stycznia o godzina 17.00 w Kościele Garnizonowy pw. Świętego Wojciecha i Świętego Stanisława Biskupa w Kaliszu odbędzie się koncert kolęd organizowany przez Zakład edukacji muzycznej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

WP-A UAM
WP-A UAM

W programie pojawią się znane bardziej lub mniej polskie i zagraniczne kolędy w wykonaniu studentów, wykładowców i absolwentów WP-A UAM. Będą więc opracowania tradycyjne i improwizacje.

W koncercie wystąpią:

Chór Kameralny WPA UAM w Kaliszu pod dyrekcją Beaty Szymańskiej

Studencki Chór WPA pod dyrekcją Joanny Piech-Sławeckiej

Romuald Szałek – flety, improwizacje

Fryderyk Stankiewicz – instrumenty klawiszowe

Janina Marzec – wiolonczela

Ozan Ali Ӧner – wiolonczela

Magdalena Kowalczyk – gitara

Soliści: Marek Berkowicz, Maciej Jakubowski, Maciej Jesiołkiewicz, Wojciech Kupijaj, Anna Palusińska, Gwidon Waliszewski

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ