Koncert Gwiazd Światowej Opery na Dzień Matki w Kaliszu! Konkurs!

2019-05-01 08:00:00 red.

26 maja w Dzień Matki zawita do Kalisza najsłynniejsza grupa tenorów – TREVOCI, z niesamowitym koncertem, przygotowanym na ten wyjątkowy wieczór i poświęcony największym światowym przebojom dla Mam.

Tenorzy TREvoci to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy tworzą to niesamowite show! Będzie to jedyny taki koncert w Polsce poświęcony wszystkim Mamom w dniu ich święta!

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej mamy? Podaruj jej bilet na ten wyjątkowy wieczór, aby poczuła się że ten koncert jest tylko dla niej!

Koncert odbędzie się 26 maja o godz. 18.00 na Auli PWSZ przy ul. Nowy Świat 4.

Bilety można kupić TUTAJ.

Strona internetowa TREVOCIwww.trevoci.pl

Strona facebookowa TREVOCIwww.facebook.com/3voci/

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy 3 podwójne zaproszenia – Koncert odbędzie się 26 maja o godz. 18.00 na Auli PWSZ przy ul. Nowy Świat 4. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakich miastach polskich i zagranicznych zagrali tenorzy TREVOCI?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując TREVOCI a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy 13 maja.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ