„Koncert Dzieci Rodzicom” w Gimnazjum nr 2

2011-04-08 12:53:36 gim2

W dniu 6 kwietnia w Gimnazjum nr 2 w Kaliszu odbyła się 10 edycja „Koncertu Dzieci-Rodzicom”.

Uroczystość ta była formą podziękowania wszystkim rodzicom za wspieranie działań podejmowanych w naszej szkole.
Motyw przewodni koncertu stanowił projekt pt. „Dlaczego ludzie się śmieją”. Program był publiczną prezentacją działań realizowanych w ramach projektów edukacyjnych opracowywanych w naszym gimnazjum.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: rodzice uczniów oraz pan Witold Sitarz – poseł RP, dzięki któremu uczniowie co roku zwiedzają Sejm i Senat, wiceprezydent Kalisza – pan Dariusz Grodziński, przewodniczący Rady Miejskiej - pan Grzegorz Sapiński oraz naczelnik Wydziału Edukacji – pan Mariusz Witczak.
„Koncert Dzieci - Rodzicom” jest jedną z tradycji naszej szkoły, dlatego pani dyrektor Katarzyna Garnuszewska-Goździewicz zaprosiła wszystkich gości na imprezę, która odbędzie się również w przyszłym roku.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ