Kultura

Koncert Cheap Tobacco odwołany

2020-10-25 13:30:42 red

Planowany na niedzielę, 25 października koncert Cheap Tabacco na kaliskim Dworcu PKP został odwołany.

fb/Cheap Tobacco
fb/Cheap Tobacco

- Kochani. Z wielkim żalem powiadamiamy, że ostatni bastion padł czyli koncert w Kaliszu odwołany. Oczywiście spróbujemy go przenieść na inny termin i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w Kaliszu zagrać. Teoretycznie koncerty w czerwonej strefie dozwolone ale w praktyce nic nie można. Serca nam krwawią ale wiemy, że ten czas minie i będziemy mogli znów ruszyć w normalną trasę bez obostrzeń i strachu. Kochamy Was i dziękujemy, że jesteście z nami. My również, chociaż gra nie wolno, jesteśmy z Wami całym sercem i duchem - czytamy na profilu facebookowym zespołu Cheap Tabacco.

 

Kochani. Z wielkim żalem powiadamiamy, że ostatni bastion padł czyli koncert w Kaliszu odwołany. Oczywiście spróbujemy...

Opublikowany przez Cheap Tobacco Sobota, 24 października 2020

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ