Społeczne

Koncert charytatywny dla Jagódki w Komodzie

2022-01-14 10:30:00 red.

14 stycznia o godzinie 18:00 w Komoda Club Residence odbędzie się koncert charytatywny dla Jagódki Michalak.

Organizatorzy
Organizatorzy

Spinal Muscular Atrophy, w skrócie SMA. To choroba, która powoduje zanik mięśni oraz ich stopniowe zanikanie. Nasza bohaterka Jagoda ma ponad roczek i walczy z podstępną chorobą. Potrzebny jest lek, który uratuje jej życie. Koszt leku to, 9,5 miliona złotych i dostępny jest w USA.

14 stycznia (piątek) 2022 r. godz. 18:00 Komoda Club Residence (ul. Niecała 6a, 62-800 Kalisz).

Wystąpią: Ewelina Łuszczek, Agata Górecka, Justyna Garczarek, Weronika Niemiec, Anna Muzyka, Oliwia Wawrzyniak, Marcel Tułacz. Antek Leśniewski. Julita Balcerzyk, Malwina Olszewska, Wokaliści Music Store, Sieraszewski Dance Studio.

Koncert poprowadzi Mateusz Celer.

Wsparcie dla Jagódki można przekazać na stronie: https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

Bądź bezpośrednio na konto fundacji:

Fundacja Klucz, ul. Grodzka 16, 62-800 Kalisz.

BNP Paribas Bank 94 1600 1462 1085 4585 6000 0001

tytułem Jagoda Michalak - rehabilitacja i ochrona zdrowia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować