Koncert charytatywny

2013-03-18 23:19:00 MS

W ubiegły wtorek w SP nr 8 w Kaliszu odbył się koncert charytatywny uczniów szkoły MUSIC STORE i SP nr 8. Pomysłodawcą i inicjatorem koncertu był jeden z rodziców - Piotr Sośnicki. Celem była zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia pana Roberta Sobczaka.

O godz. 18.00 w sali gimnastycznej przy ul. Serbinowskiej zgromadzoną publiczność oficjalnie powitała pani dyrektor Joanna Zmyślony. Obecnością swoją zaszczycił zgromadzonych naczelnik wydziału oświaty Mariusz Witczak.
Wykonawcami byli zarówno gospodarze jak i uczniowie Szkoły MUSIC STORE. Soliści wykonali znane kompozycje "Milord" E.Piaf czy " Hello" L.Richie, przy których niejednemu łza w oku się zakręciła. Zmianę klimatu zaproponował zespół taneczny "NO NAME" który uniósł wszystkich w rytmach hip-hopu. Nie obyło się bez utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Alicji Szkudlarek. Brawa i słowa uznania należą się nauczycielom, którzy przygotowali koncert: Ani Kot, Klaudii Poziemskiej i Andrzejowi Forysiak.
Podczas całej imprezy zbierane były datki od zebranej na koncercie widowni. Całość zastała przekazana rodzinie pana Roberta Sobczaka. Życząc powrotu do zdrowia i mając nadzieję ,że jest wielu ludzi ,którzy chcą pomagać sobie nawzajem w trudnych chwilach dziękujemy za podjęcie inicjatywy i przygotowanie koncertu wszystkim uczniom, dyrekcji szkoły nr 8 i MUSIC STORE i przede wszystkim darczyńcom.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować