Koncert charytatywny

2013-03-18 23:19:00 MS

W ubiegły wtorek w SP nr 8 w Kaliszu odbył się koncert charytatywny uczniów szkoły MUSIC STORE i SP nr 8. Pomysłodawcą i inicjatorem koncertu był jeden z rodziców - Piotr Sośnicki. Celem była zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia pana Roberta Sobczaka.

O godz. 18.00 w sali gimnastycznej przy ul. Serbinowskiej zgromadzoną publiczność oficjalnie powitała pani dyrektor Joanna Zmyślony. Obecnością swoją zaszczycił zgromadzonych naczelnik wydziału oświaty Mariusz Witczak.
Wykonawcami byli zarówno gospodarze jak i uczniowie Szkoły MUSIC STORE. Soliści wykonali znane kompozycje "Milord" E.Piaf czy " Hello" L.Richie, przy których niejednemu łza w oku się zakręciła. Zmianę klimatu zaproponował zespół taneczny "NO NAME" który uniósł wszystkich w rytmach hip-hopu. Nie obyło się bez utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Alicji Szkudlarek. Brawa i słowa uznania należą się nauczycielom, którzy przygotowali koncert: Ani Kot, Klaudii Poziemskiej i Andrzejowi Forysiak.
Podczas całej imprezy zbierane były datki od zebranej na koncercie widowni. Całość zastała przekazana rodzinie pana Roberta Sobczaka. Życząc powrotu do zdrowia i mając nadzieję ,że jest wielu ludzi ,którzy chcą pomagać sobie nawzajem w trudnych chwilach dziękujemy za podjęcie inicjatywy i przygotowanie koncertu wszystkim uczniom, dyrekcji szkoły nr 8 i MUSIC STORE i przede wszystkim darczyńcom.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować