Biznes

Kompleks biznesowy Calisia One w plebiscycie miesięcznika A&B

2020-10-28 15:44:27 red

W 1. edycji konkursu o Nagrodę Architektoniczną Województwa Wielkopolskiego dla najlepszych dzieł architektonicznych Wielkopolski każdy może oddać głos na swojego faworyta! Wśród nominowanych obiektów jest Calisia One.

Calisia.pl
Calisia.pl

W konkursie przyznane zostaną Nagrody Publiczności w każdej z pięciu kategorii — Obiekt architektoniczny, Dom, Przestrzeń wspólna, Dzieło eksportowe i Wnętrze. Głosować można na jeden projekt w każdej z kategorii, łącznie w głosowaniu można oddać zatem pięć głosów.

Głosować można - TUTAJ.

Organizatorami konkursu są poznański oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich i Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP. Głosy oddawać można od 23 października do 25 listopada.

W tym roku nominowany jest wielofunkcyjny kompleks biznesowy Calisia One, który został otwarty w czerwcu 2019 roku. Na terenie ponad 130-letniej, zrewitalizowanej fabryki pianin i fortepianów Calisia powstał butikowy biurowiec, hotel Hampton by Hilton Kalisz oraz otwarty na miasto dziedziniec z różnorodnymi konceptami kulinarnymi.

W Calisia One tradycja przenika się tu ze współczesnością, a komfort użytkowania kreowany jest dzięki technologiom przyjaznym środowisku naturalnemu. Jako miejsce pracy i odpoczynku Calisia One tworzy inspirujący klimat do różnorodnych działań.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ